BEGIN:VCALENDAR
VERSION:2.0
METHOD:PUBLISH
CALSCALE:GREGORIAN
PRODID:-//WordPress - MECv7.17.1//EN
X-ORIGINAL-URL:https://www.wyprawaznaturaikultura.com.pl/
X-WR-CALNAME:Wyprawa z naturą i kulturą
X-WR-CALDESC:Portal turystyczny Powiatu Wołomińskiego
REFRESH-INTERVAL;VALUE=DURATION:PT1H
X-PUBLISHED-TTL:PT1H
X-MS-OLK-FORCEINSPECTOROPEN:TRUE
BEGIN:VEVENT
CLASS:PUBLIC
UID:MEC-2fae3af07a8228d1d41c509494c4b461@wyprawaznaturaikultura.com.pl
DTSTART:20230318T160000Z
DTEND:20230318T190000Z
DTSTAMP:20230414T190000Z
CREATED:20230414
LAST-MODIFIED:20230414
PRIORITY:5
SEQUENCE:1
TRANSP:OPAQUE
SUMMARY:Kobiecy wieczór – Olga Bończyk
DESCRIPTION:[Aktualizacja: brak wejściówek]\nJak co roku w okresie Dnia Kobiet, zapraszamy, nie tylko panie, do wspólnego spędzenia czasu w dobrym towarzystwie. Podczas tegorocznej edycji „Kobiecego wieczoru” nasza gościnią będzie Olga Bończyk.\nOlga Bończyk – aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa, wokalistka, urodzona we Wrocławiu. Ukończyła wrocławską Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. K. Szymanowskiego w klasie fortepianu. Jest absolwentką wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Muzycznej we Wrocławiu. W 1999 wzięła udział w koncercie „Debiuty” podczas XXXVI Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Przez wiele lat koncertowała z zespołem Spirituals Singers Band.  Ogromną popularność zdobyła grając przez prawie 10 lat  postać doktor Edyty Kuszyńskiej w serialu  „Na dobre i na złe”. Obecnie gra w serialu „Barwy Szczęścia ” w TVP 2 (mecenas Sylwia Paszkowska) oraz serialu „Pierwsza miłość” emitowanym w telewizji Polsat. Jej brat, Mirosław Bocek, jest koncertmistrzem w orkiestrze Agnieszki Duczmal.\nSpotkanie z artystką poprowadzi Marcin Michrowski.\nTradycyjnie podczas „Kobiecego wieczoru” oddajemy pole kobietom z pasjami, które niejednokrotnie swoje zainteresowania przekuły w sposób na życie zawodowe.\nZaproszone kobiety:\n➡ Ania Dziewiczkiewicz ze Światłoczułej Pracowni (https://www.instagram.com/swiatloczula.pracownia/),\n➡ Monika Niemyjska z Paper Heaven papers,\n➡ Anna Witkowska i magiczne anioły,\n➡ Karolina Komorowska z Łap ciacho (https://www.facebook.com/profile.php?id=100064163314465),\n➡ Beata Szulim i anioły z drewna.\nO nasz dobrostan fizyczny zadba:\n➡ Renata Modzelewska z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Wołominie.\nEkologiczne prezenty dla uczestniczek i uczestników „Kobiecego wieczoru” zapewni Czysty Wołomin.\nPodczas „Kobiecego wieczoru” swoje prace zaprezentuje Kornelia Marczak.\n✅ Zapraszamy 18 marca, godz. 17:00.\nBezpłatne wejściówki do odebrania w bibliotece. \nLiczba miejsc ograniczona.\nSpotkanie pod Patronatem Elżbiety Radwan Burmistrz Wołomina\nhttps://www.facebook.com/events/526299559612883/\n
URL:https://www.wyprawaznaturaikultura.com.pl/events/kobiecy-wieczor-olga-bonczyk/
ORGANIZER;CN=Miejska Biblioteka Publiczna w Wołominie im. Zofii Nałkowskiej:MAILTO:noreply@facebookmail.com
LOCATION:Miejska Biblioteka Publiczna w Wołominie im. Zofii Nałkowskiej
ATTACH;FMTTYPE=image/jpeg:https://www.wyprawaznaturaikultura.com.pl/wp-content/uploads/2023/03/Kobiecy-wieczor-–-Olga-Bonczyk.jpeg
END:VEVENT
END:VCALENDAR
