Filharmonia dla dzieci – Górale i mikołaj!

Już 5 grudnia Filharmonia dla Dzieci zaprasza na ŚWIĄTECZNE KONCERTY Z GÓRALAMI i najweselszym Mikołajem pod Słońcem !!! : )

Będą wspaniałe głosy, góralskie instrumenty, kolędy, poznawanie góralskiej kultury i niespodzianki! Wśród instrumentów: trombita, heligonka, róg pasterski, skrzypce, kontrabas, okarynki, fleciki, no i ta cudowna GÓRALSKA MUZYKA
Przyjdzie też Nasz Fantastyczny Niezwykle Utalentowany Mikołaj : )

Misją Filharmonii dla Dzieci jest wprowadzanie Dzieci świat wysokiej kultury i budzenie zachwytu nad skarbami, które można odkryć w sztuce. Poszerzamy horyzonty, kształtujemy wolne gusta i uczymy koncertowego savoir-vivre’u.

Mimo obostrzeń i koniecznych zasad bezpieczeństwa – pozostaje niezmiennie wielka radość z poznawania i słuchania muzyki na żywo, która jednak działa na nas zupełnie inaczej niż ta online. Muzyka na żywo niezwykle poprawia nastrój, a jeśli mówimy o KONCERTACH Z GÓRALAMI – to już na pewno nikt nie ma co do tego wątpliwości!

Z góralami Filharmonia dla dzieci bawiła się już w 2019 r.  i były to koncerty zjawiskowe! Nadzwyczajnie wesołe, pozytywne ale tez odkrywcze -niezwykłe poznaliśmy instrumenty i tradycje! W czasie epidemii nie prowadzimy po koncertach spotkań z artystami, które były naszą tradycją i nie można dotykać instrumentów – ale czekamy na powrót tych cudownych czasów, wierzymy że nadejdą : )

DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO: Filharmonia dla Dzieci zaprasza na koncert do Centrum Kultury Fabryczka. Sala dostosowana jest to tak wymagającego reżimu sanitarnego. Zapewnia duże odległości, ale jednocześnie bliskość muzyki. Działamy w reżimie sanitarnym odpowiednim dla czerwonej strefy, : maseczki- dezynfekcja – duże odległości – wietrzenie – oczyszczacze powietrza – mało widzów – oświadczenie o stanie zdrowia. Łącznie realizujemy 86 punktów wytycznych dla organizatorów kultury. Bywa to trudne, ale robimy to dla  Waszego bezpieczeństwa.

Ponieważ sytuacja w organizacji kultury zmienia się czasem z dnia na dzień – stworzyliśmy na http://www.FilharmoniaDladzieci.pl specjalną zakładkę NEWS! na głównej stronie, gdzie wpisujemy na bieżąco informacje organizacyjne. Zapraszamy – zaglądajcie!

05.12.2020 godz. 11 i 13, miejsce : Sala widowiskowa Centrum Fabryczka ul.Orwida 20 Wołomin

BILETY:

Zapraszamy wszystkie dzieci. Prosimy pamiętać, że każdy uczestnik musi posiadać bilet.
Wszystkie dzieci powyżej 4 roku życia muszą posiadać maseczki.

BILETY: Koszt biletu 20 zł / Dzięki wsparciu powiatu wołomińskiego i Firmy Nuctech.
Zamówienie mailowe należy przesłać na : bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl .
Dalsze informacje otrzymają Państwo w odpowiedzi na e-mail.
Biuro Obsługi Widza służy pomocą: tel. 737-169-961 (pon-pt 9-17)

Wydarzenie jest dofinansowane ze środków Powiatu Wołomińskiego i wspierane przez firmę Nuctech S.A.