poniedziałek, 10-12-2018
Ładowanie Wydarzenia
Szukaj Wydarzenia

Event Views Navigation

Wydarzenia for 1 listopada 2018

Calendar Month Navigation

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
29
30

Finał – Malowane Lato. Klatka po klatce – Chrzęsne

31

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki – Radzymin

1
2

Zaduszki Bluesowe – legendarni muzycy zespołu Breakout! – Radzymin

3
4

Koncert na 100-lecie odzyskania Niepodległości – Marki

Przedstawienie “Ziuk” – Radzymin

5
6
7
8

Spektakl “Album snów” Czesława Miłosza – Marki

9

100-lecie Niepodległości – Kobyłka

Wieczorek Jazzowy! – Marki

10

100-lecie Niepodległości – Kobyłka

Koncert zespołu “Oktawian” – Wołomin

11

100-lecie Niepodległości – Kobyłka

Na stulecie odzyskania Niepodległości w powiecie wołomińskim

Narodowe Święto Niepodległości, obchody – Tłuszcz

Obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości – Wołomin

Zapraszamy 11 listopada – Jadów

Obchody 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległośći i powstania OSP – Strachówka

100 rocznica odzyskania Niepodległości, obchody – Marki

Gminne Obchody Święta Niepodległości – Klembów

12
13
14

Seniorzy śpiewają “Jak za młodych lat” – Wołomin

15
16

Filharmonia dla dzieci – Kobyłka

17

Wołomiński Festiwal teatralny im. Józefa Orwida – Wołomin

Spotkanie “Łączymy pokolenia” – Sitne

Wieczorek taneczny z zespołem “Paworo” – Marki

DŹWIĘKODZIEŁO VOL. 6 – KSW 4 BLUES – Wołomin

18

Filharmonia dla dzieci – Kobyłka

Spotkanie “Łączymy pokolenia” – Sitne

Spektakl dla dzieci z patriotycznymi piosenkami – Marki

Norwegia Północna – kraina słońca – Zielonka

19
20
21

Warsztaty dla dzieci “Aniołkowe fantazje” – Radzymin

22

MARECKIE SPOTKANIA Z HISTORIĄ – Geneza Kościoła i Parafii Św. Izydora cz. II – Marki

23

Kino za Rogiem – Jadwisin

24

Recital Danuty Błażejczyk – Wołomin

Wystawa Międzynarodowych Nadbużańskich Plenerów Artystycznych Kuligów 2018 – Wołomin

Koncert jesienny na dwa świerszcze – Ząbki

Podróże Wołominiaków – Zanzibar

25

Bożonarodzeniowa sesja zdjęciowa – Klembów

Teatrzyk: Przygody Ruperta – Zielonka

Kabaret Smile – Radzymin

Spotkanie z teatrem dla dzieci „Niesamowite przygody Ruperta Greena” – Zielonka

Spektakl „Wariatka z Chaillot” – Marki

26

Warsztaty ozdób świątecznych dla Seniorów – Klembów

27
28
29
30

Wystawa malarstwa Andrzeja Skoczylasa – Radzymin

Warsztaty Taneczne – Marki

Konferencja “Czy Polski wybiły się na niepodległość?” – Wołomin

Andrzejki – Tłuszcz

Podróże Wołominiaków – Cadillakiem na Cadillac – Wołomin

Film “jumanji” – Marki

1

Wystawa malarstwa Andrzeja Skoczylasa – Radzymin

Kiermasz Świąteczny – Wołomin

Doroczny Turniej Nocnej Ligi Halowej – Zielonka

Pałacowe warsztaty tematyczne: ZIMA – Chrzęsne

2

Wystawa malarstwa Andrzeja Skoczylasa – Radzymin

Kiermasz Świąteczny – Wołomin

Doroczny Turniej Nocnej Ligi Halowej – Zielonka

Warsztaty “Fabryka Prezentów” – Marki

Inauguracja jubileuszowej wystawy Elżbiety Rączki – Chrzęsne

+ Export Events