Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Artur Gotz “Mężczyzna prawie idealny” : Koncert Zimowy – Chrzęsne

24 lutego 2019, 16:00 - 18:00

Darmowy

Starosta Wołomiński Adam Lubiak zaprasza do Pałacu w Chrzęsnem na koncert Artura Gotza: “Mężczyzna prawie idealny”
W Koncercie Zimowym w Pałacu w Chrzęsnem wystąpią:
Artur Gotz – wokal
Dawid Ludkiewicz – instrumenty klawiszowe
Łukasz Jerzykowski – gitara basowa

Nareszcie mężczyzna XXI wieku został z wnikliwością opisany w piosenkach. W utworach znajdujemy odpowiedzi na pytanie jaka jest kondycja psychofizyczna współczesnych mężczyzn. Bohaterami stali się zakochani, naiwni, nawróceni, nienasyceni, zdradzający, bogaci, nieśmiali i ci bardzo śmiali przedstawiciele płci męskiej.

Dowiadujemy się z czym musi zmagać się mężczyzna nienasycony i jak radzi sobie z pożądaniem do żony bliźniego, czego jest w stanie dopuścić się nadgorliwy teść, jakimi zaletami obdarzony jest mężczyzna nawrócony, jak na psychikę mężczyzny wpływa podział na ducha, duszę i ciało, jakie są przyczyny picia alkoholu przez mężczyzn, na co mężczyźni mają alergię i na koniec, co postanawia mężczyzna, który chce być idealny.

Artur Gotz jest wokalistą, aktorem scen Warszawy i Łodzi, laureatem nagrody „Wokalista Roku 2016”, także tytułowym bohaterem powieści „Idol” Marty Fox. Jego płyty, „Obiekt seksualny” i „Mężczyzna prawie idealny”, prezentowane były z wielkim powodzeniem w całej Polsce, także w Europie, USA, Australii i Nowej Zelandii. Artysta zagrał ponad 450 koncertów.

Wstęp wolny, zapraszamy!

Źródło: http://www.palacwchrzesnem.pl/

Szczegóły

Data:
24 lutego 2019
Czas:
16:00 - 18:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Chrzęsne
Chrzęsne, 05-240