Ładowanie Wydarzenia

Audiobook na 100. Rocznicę Bitwy Warszawskiej

4 listopada 2020 - 11 listopada 2020

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Radzymin wydała audiobook pt. „Walka o wszystko – wojna polsko-bolszewicka w literaturze” z fragmentami literatury, dotyczącymi Bitwy. W naszym literackim menu – m. in. Stefan Żeromski, Andrzej Strug, Karol Irzykowski i Ferdynand Ossendowski. Ogółem nagraliśmy 7 utworów (w 3 przypadkach wybrane ich fragmenty) o łącznej długości ponad 4,5 godziny. A wszystko przeczytane wspaniałym głosem Adama Ferencego.
Audiobook został wydany w ramach projektu pt. „Szlakiem wiktorii. Radzymin i jego mieszkańcy na drodze do zwycięstwa w Bitwie Warszawskiej” dofinansowanego ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego “Koalicje dla Niepodległej”. Dofinansowany z dotacji celowej Gminy Radzymin w ramach zadania pn. „Przygotowanie uroczystości 100. Rocznicy CUDU NAD WISŁĄ”.

Więcej informacji o audiobooku:
http://bibliotekaradzymin.pl/aktualnosci/295

Wszystkie nagrania zawarte w audiobooku są sukcesywnie umieszczane na kanale Miejskiej Sali Koncertowej w Radzyminie na YouTube. Można je odsłuchiwać w dowolnym czasie – wystarczy dostęp do internetu.

Czyta Adam Ferency.

Źródło: http://cogdziekiedy.radzymin.pl/

Share This Event

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Start:
4 listopada 2020
Koniec:
11 listopada 2020
Koszt:
Darmowy