Ładowanie Wydarzenia

Dni Marek 2019

8 czerwca 2019 - 9 czerwca 2019

Koncerty, warsztaty, spektakl i pokaz laserowy – to wszystko na stadionie miejskim. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy!

W sobotę, 8 czerwca, zaczynamy trzecią edycję Dni Marek. Zaraz po obiedzie kierujcie swe kroki na stadion miejski przy Wspólnej. Wspólnie z Wodociągiem Mareckim, który obchodzi 20 urodziny, marecki ratusz przygotował wiele atrakcji. To będzie roztańczony dzień – także za sprawą naszych gości. O godz. 16.00 na scenie pojawi się Czadoman, czyli Paweł Dudek. Jego największym hitem jest piosenka „Ruda tańczy jak szalona”. O godz. 20.00 zagra zespół „Weekend”. Autorów przeboju „Ona tańczy dla mnie” w zasadzie nikomu przedstawiać nie trzeba. Obie gwiazdy przedzieli koncert zespołu De Marco, który regularnie bawi markowian podczas ich dorocznego święta. Wieczór zakończy laserowy pokaz, który – mamy nadzieję – na długo zapadnie w pamięci. Imprezę poprowadzi Paweł Pawelec, znany prezenter muzyczny.

Będzie też mnóstwo atrakcji dla dzieci. Czekać na nie będą m.in. wieża do skoków, eurobungee, karuzele i kule wodne. Panie będą mogły wziąć udział w warsztatach w fabryce kosmetyków. Panowie sprawdzą swoją siłę przy wybijaniu pamiątkowych monet. Na wszystkich będzie czekać strefa gastronomiczna. Atrakcji będzie jeszcze więcej – sprawdźcie sami w sobotę przy Wspólnej. Wstęp na imprezę – wolny.

W niedzielę będziemy świętować obchody roku moniuszkowskiego w 200. rocznicę urodzin kompozytora. Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego, który przygotował artystyczne i piknikowe atrakcje, zaprasza na niedzielny finał Dni Marek.

W programie:

królewskie powitanie, pokaz tańców dworskich, nauka menueta
16.00 STRASZNY DWÓR w wykonaniu solistów TEATRU WIELKIEGO
zaklęta komnata, pałacowe podwórko dla dzieci, prezentacje mareckich grup artystycznych
Radzymińska Orkiestra Dęta
dworska kuchnia, koniki
21.00 SEN KUSTOSZA Teatru AKT

Źródło: http://www.marki.net.pl/

Share This Event

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Start:
8 czerwca 2019
Koniec:
9 czerwca 2019
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie kategorie:
, , , , , , ,

Miejsce

Marki
Marki, Gmina Marki 05-270