Ładowanie Wydarzenia

Dzień Kobiet w gminie Wołomin

8 marca 2019 - 11 marca 2019

W gminie Wołomin kobiety swoje święto obchodzić będą przez kilka dni. Specjalne oferty dla pań przygotował Ośrodek Sportu i Rekreacji “Huragan”, Muzeum im. Zofii i Wacława Nałkowskich, Miejski Dom Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna oraz wiele firm prywatnych. W bogatej ofercie każda z pań znajdzie coś dla siebie.

W piątek 8 marca warto skorzystać z oferty przygotowanej przez Muzeum im. Zofii i Wacława Nałkowskich, które wszystkie panie będą mogły zwiedzić za darmo. Z kolei pływalnia OSiR „Huragan” zaprasza do skorzystania z okolicznościowej zniżki, dzięki której przedstawicielki płci pięknej za wstęp zapłacą tylko połowę ceny. W Miejskim Domu Kultury panie świętować będą aż 3 dni, od soboty do poniedziałku. Okazją do rozrywki będzie występ kabaretu literackiego MUCHA NIE SIADA, a do wiosennego odświeżenia garderoby skłoni nas GARAŻÓWKA – bezgotówkowa wymiana ubrań, biżuterii i galanterii. Zastrzyk dobrego humoru zapewni porcja ruchu na wspólnych zajęciach jogi i fitnessu.

Na pozostałe wydarzenia współorganizatorzy przygotowali specjalne ceny, niższe nawet o połowę! Dzięki temu będzie można skorzystać z relaksującego masażu (zapisy pod numerem telefonu 501 811 250) lub własnoręcznie przygotować aromatyczną odżywkę do włosów z naturalnych składników. Koszt każdego ze spotkań to jednie 25 zł. Swoistą wisienką na torcie tegorocznych obchodów Dnia Kobiet w MDK będą warsztaty stolarskie przygotowane specjalnie dla kobiet i przez nie prowadzone. Dziewczyny z kolektywu „Wióry lecą” zdradzą uczestniczkom swoje tricki w promocyjnej cenie 60 zł – z okazji święta kobiet MDK pokrywa połowę kosztów warsztatów. Wszystkie potrzebne sprzęty oraz materiały będą dostępne na miejscu.

Na wszystkich spotkaniach w MDK nie zabraknie okazji do damskich pogaduszek przy wspólnej kawie i słodkościach. Zapisy na masaż odbywają się wyłącznie telefonicznie, z kolei osoby chcące uczestniczyć w warsztatach mogą kupić wejściówki bezpośrednio w MDK oraz przez stronę: www.biletyna.pl – ilość miejsc ograniczona! Pozostała część atrakcji jest bezpłatna i nie wymaga zapisów.

Tegoroczne obchody zakończy kobiecy wieczór w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zofii Nałkowskiej, który uświetni aktorka teatralna i telewizyjna Justyna Sieńczyłło. Gwiazda odwiedzi Wołomin 22 marca. Podczas spotkania będzie można zrobić zakupy na stoisku z rękodziełem od „Fabryki Królika” oraz skosztować wyśmienitej herbaty ze sklepu „Czas na herbatę”. Nie zabraknie również konkursów z atrakcyjnymi nagrodami! Do wstępu na spotkanie upoważniają bezpłatne wejściówki, które można pobrać w bibliotece.

Źródło: https://wolomin.org/

Share This Event

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Start:
8 marca 2019
Koniec:
11 marca 2019
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie kategorie:
,
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Wołomin
Wołomin, Gmina Wołomin 05-200