Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Etiuda “W tanecznym kręgu”, koncert – Marki

4 marca 2019, 17:30 - 19:00

Darmowy

Już w najbliższy poniedziałek zapraszamy serdecznie na wieczór z muzyką i tańcem!

Zaprezentujemy etiudę złożoną z tańców balfolkowych, głównie bretońskich i francuskich. Tańce te oparte są najczęściej na formie kręgu lub korowodu. Złożone z powtarzalnych elementów, pulsujące w rytm tradycyjnej muzyki pozwalają tancerzom przeżyć niesamowite poczucie wspólnoty.

Młodzież uczęszczająca na zajęcia muzyczne i wokalne w Fundacji Otwarte Serce przygotowała dynamiczny koncert rockowy. W repertuarze utwory wykonawców takich jak Guns’n’Roses, Linkin Park, Pearl Jam czy The Offspring. Oprócz rocka zagramy energetyczny hip-hop, trochę rhythm&bluesa i nowoczesnego alternatywnego popu.

Zapraszamy serdecznie!

Wydarzenie zrealizowane w ramach projektu „Profilaktyka i trening umiejętności społecznych poprzez choreoterapię w ramach projektu Profilaktyka i Rozwój” finansowanego przez Gminę Miasto Marki.
Wydarzenie zrealizowane w ramach projektu „Inwestycja w młodych – inwestycja w przyszłość” – współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanego przez Fundację Otwarte Serce w partnerstwie z Gminą Miasta Marki.

Źródło: http://www.marki.net.pl

Szczegóły

Data:
4 marca 2019
Czas:
17:30 - 19:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Categories:
, ,
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Marki
Marki, 05-270