Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Finał WOŚP – Marki

13 stycznia 2019, 12:00 - 22:00

Darmowy

Zapraszamy do “Czwórki” przy ul. Dużej. Będzie się działo!
Kwesta: 12-13 stycznia 2019
Start imprezy finałowej: 13 stycznia 2019 r. godz. 12.00

Końcowe odliczanie rozpoczęte. 13 stycznia o godz. 12.00 zacznie się 14 marecki finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP). Zapraszamy do sali widowiskowo-sportowej im. Bożeny Markiewicz przy ul. Dużej 3.

Dary do puszek WOŚP będzie można składać już 12 stycznia. Z uwagi na to, że 13 stycznia sklepy nie pracują, wolontariusze pojawią się w takich miejscach w przeddzień finału. W sobotę zbierać będą datki na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

– Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom. W Polsce funkcjonuje dziś blisko 50 takich szpitali. Swoim zasięgiem obejmują one teren całego kraju. W placówkach tego rodzaju szczególnie ważne jest nowoczesne, spełniające najwyższe standardy wyposażenie, które daje lekarzom i personelowi medycznemu jak najlepsze możliwości diagnozy i leczenia najtrudniejszych przypadków – czytamy w informacji WOŚP.

Niedzielny marecki finał rozpocznie się o godzinie 12.00. Oprócz zbiórki pieniędzy, dla jego gości przewidziano mnóstwo atrakcji. Tradycyjnie wystąpią artyści i zespoły muzyczne. Na scenie pojawią się iluzjonista, przedstawiciele sztuk walki z pokazami oraz tancerze. Gwiazdą wieczoru będzie zespół rockowy zaraZZaraz. Będzie można wylicytować fantastyczne pamiątki i kupić wyroby mareckiego rękodzieła. Jak zwykle – będzie można też coś zjeść (nie tylko na słodko). Na spragnionych będzie czekał saturator Wodociągu Mareckiego. Zwieńczeniem finału będzie pokaz świetlny (w sali) oraz ogniowy (na zewnątrz). Jedno jest pewne – tu nie będziecie się nudzić!

Zapraszamy!

Źródło: http://www.marki.pl/

Szczegóły

Data:
13 stycznia 2019
Czas:
12:00 - 22:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Categories:
, , , , ,
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Marki
Marki, 05-270