Ładowanie Wydarzenia

Finalista X Factora na scenie MOK Marki

20 stycznia 2019, 18:00 - 20:00

Kuba Jurzyk zaprezentuje m.in. polskie hity lat 90.

Gdy był małym chłopcem, marzył o występach na scenie. Pierwsze szlify wokalne zbierał na przedszkolnych i szkolnych akademiach. Wystąpił w programach „Mam talent” oraz był finalistą X Factora. Kuba Jurzyk, absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie (wydział wokalno-estradowy), przyjedzie do MOK 20 stycznia. Punktualnie o 18.00 wejdzie na scenę, by zaśpiewać utwory z projektu „Ponownie 90″ w ciekawych i nowych aranżacjach oraz piosenki z najnowszego singla „Uzależniony”. Płyta oddaje energię drzemiącą w muzyce Kuby. Porusza ważne dla niego tematy i stanowi prezent noworoczny dla fanów, oczekujących na ten krążek.

Warto dodać,  że Kuba Jurzyk współpracuje  m.in. z Filharmonią Narodową jako wokalista  w koncertach edukacyjnych. Na koncie ma występy z gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Wokalista  bierze także udział w projektach tworzonych przez młodych artystów. Współpracuje ze Śródmiejskim Teatrem Muzycznym  oraz Projektem „Proscenium”.

Był m.in. odtwórcą roli Judasza w musicalu Jesus Christ Superstar wystawianym na deskach Teatru Palladium w Warszawie.

Koncert w MOK to okazja, aby odkryć Kubę Jurzyka na nowo i spędzić niezapomniany wieczór. Artysta na ten wieczór przygotuje wyjątkową niespodziankę dla wszystkich gości!

Bilety na  koncert w cenie 10 zł do nabycia w sekretariacie MOK oraz na stronie www.ewejsciowki.pl

Źródło: http://www.marki.net.pl/

Share This Event

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
20 stycznia 2019
Czas:
18:00 - 20:00
Koszt:
10PLN
Wydarzenie kategorie:
,
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Marki
Marki, Gmina Marki 05-270