Ładowanie Wydarzenia

Gra Miejska „Pocztówki Zielonki jakiej już nie ma” – Zielonka

1 czerwca 2019, 11:00 - 16:00

Zapraszamy rodzinne drużyny do udziału Grze Miejskiej „Pocztówki Zielonki jakiej już nie ma”.
„…Seniorzy z Uniwersytetu Trzeciego Wieku przypadkiem weszli w posiadanie kolekcji TAJEMNICZYCH pocztówek. Kiedy robiliśmy porządki, już chcieliśmy wyrzucić je na makulaturę, ale ktoś z uniwersytetu powiedział: <<Stop! Pokażmy je staremu antykwariuszowi, może to jest coś warte (?)>>. I wtedy się OKAZAŁO, że zbiór zawiera niezwykle cenne bardzo stare pocztówki przedstawiające Zielonkę, jakiej nikt już nie pamięta!
Kiedy sensacja wyszła na jaw, skarb Uniwersytetu został WYKRADZIONY!! Pomóż nam go wytropić i skompletować zaginione pocztówki!” –
– Tak zaczyna się historia, w której aktorami stają się uczestnicy zabawy. Gra miejska dostarczy wam moc wrażeń i ciekawostek o naszym mieście. Warto zarezerwować sobie 2 godzinki by przejść przez Zielonkę tropiąc tajemnicę skradzionych pocztówek. W grze mogą wziąć udział drużyny 2-6 osobowe z przynajmniej jedną osobą dorosłą w składzie. Szczegóły precyzuje regulamin – należy się z nim zapoznać.

Start 1 czerwca o 11:30 przy wejściu do OKiS od strony ul. Słowackiego. Rejestracja drużyn od godziny 11:00. Zapisy drużyn już się rozpoczęły – wyślij zgłoszenie, aby zarezerwować sobie miejsce i dzięki temu sprawnie odbyć rejestrację w dniu gry.

REGULAMIN GRY

WYŚLIJ ZGŁOSZENIE DRUŻYNY

Gra powstała podczas pracy OKiS z wolontariuszami z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Zielonce nad projektem „UTW dla społeczności”. Będzie to już druga jej edycja. W edycji premierowej, we wrześniu, grało z nami ponad 40 dzieci.

Źródło: http://okis.zielonka.pl/

Share This Event

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
1 czerwca 2019
Czas:
11:00 - 16:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie kategorie:
,
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Zielonka
Zielonka, Gmina Zielonka 05-220