Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

I Marecka Olimpiada Przedszkolaków – Marki

18 listopada 2017, 14:00 - 19:00

Wyścigi w workach, toczenie kuli, prowadzenie taczek – zapraszamy na zawody!

Za oknem deszcz, a – jak wiadomo – w czasie deszczu dzieci się nudzą. 18 listopada nie będzie jednak takiej możliwości. Zapraszamy na Pierwszą Marecką Olimpiadę Przedszkolaków, która odbędzie się w Hali Sportowo-Widowiskowej im. Bożeny Markiewicz przy ul. Dużej 3 (Szkoła Podstawowa nr 4). Początek niezwykłej imprezy zaplanowaliśmy na godz. 10.00. Zapraszamy na nią reprezentacje mareckich przedszkoli. Każda placówka publiczna i niepubliczna może wystawić maksymalnie 12-osobową drużynę.

– Zaplanowaliśmy trzy bloki zawodów, w każdym z nich znajdują się trzy konkurencje ruchowe. Są to np. wyścigi w workach, bieg na orientację, toczenie kuli, zbierania cukierków, przenoszenie woreczka do celu. Na pewno będzie dużo radości i zabawy – podkreśla Damian Pacuszka, koordynator miejskich obiektów sportowych, który przygotowuje sobotnią imprezę.

Hala przy ul. Dużej zostanie podzielona na dwie części: w pierwszej będą toczyły się zawody sportowe, w drugiej – zajęcia rekreacyjne. Organizatorzy przewidzieli m.in. malowanie buziek i dmuchańce.

– Oczywiście zaprosimy też na słodki poczęstunek – dodaje Damian Pacuszka.

Koniec zawodów przewidziano na godz. 14.00.

Uwaga! Na zgłoszenia przedszkoli czekamy do 10 listopada tego roku. Wydarzenie jest współfinansowane przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Szczegóły na plakacie

Źródło: http://www.marki.pl/

Szczegóły

Data:
18 listopada 2017
Czas:
14:00 - 19:00
Wydarzenie Categories:
, ,

Miejsce

Marki
Marki, 05-270 + Google Map