Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

IV Konwent Kobiet “Szminka 2019” – Marki

10 marca 2019, 15:00 - 19:00

Darmowy

Zapraszamy na wydarzenie dedykowane paniom.

SZMINKA 2019 – to będzie wyjątkowy dzień

Już 10 marca  zapraszamy do krainy świętego spokoju i poszukamy źródła kobiecej mocy. A to wszystko podczas IV Konwentu Kobiet SZMINKA organizowanego przez Panie z Fundacji „Marecki Klub Kobiet z Pasją”. Tegoroczna tematyka to „Sielskie życie” – będzie dużo o ziołach, powrocie do tego, co naturalne, domowe, swojskie. Każdą z Pań zachęcamy do założenia w tym dniu sukienki w kwiaty lub ze wzorem inspirowanym ziołami, wiosną lub po prostu naturą.

Wspólnie wysłuchamy prelekcji naszych gości. Poznamy także laureatki tytułu Kobieta z Marką 2019. W sielski nastrój wprowadzą nas Sielska Kawiarenka, serwująca w tym dniu domowe wypieki, pokazy mody: „Magia Kamieni” oraz „Moc zaklęta w porach roku”, przygotowane przez stylistkę Roksanę Szlaską, a także występ bardzo klimatycznego zespołu „Stara Śpiewka”. Dzień zakończymy występem Szymona Kusarka, aktora i satyryka, związanego z Teatrem Kwadrat.

Co wyróżnia SZMINKĘ? Tu nie ma sztywnych konwenansów, ale jest styl i niesamowita atmosfera. Jest dowcipnie i inteligentnie. Jesteście kobietami otwartymi na rozwój osobisty i poszukującymi możliwości świadomego kreowania swojego życia? Musicie tu być! SZMINKA to energia do działania i mnóstwo pozytywnego myślenia!

Zapraszam serdecznie w imieniu swoim i koleżanek z MKKP,

Beata Sawoń

Wstęp wolny. Uwaga, wydarzenie dedykowane wyłącznie osobom dorosłym.

Miasto Marki jest współorganizatorem tego wydarzenia.

 

Szczegółowy program wydarzenia.

Źródło: http://www.marki.pl/

Szczegóły

Data:
10 marca 2019
Czas:
15:00 - 19:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Marki
Marki, 05-270