Ładowanie Wydarzenia

Jazzowe zaduszki – z Osiecką jazzowo mi – Radzymin

2 listopada 2020, 19:00 - 20:00

Edyta Szewczyk– dziennikarka prasowa, radiowa i telewizyjna- jest również wykształconą i utytułowaną wokalistką. Miała być śpiewaczką operową. Przez kilka lat pobierała nauki śpiewu solowego w klasie nieżyjącego już tenora, profesora Zdzisława Skwary. Szybko zorientowała się jednak, że nie spełni marzenia ojca o byciu diwą i rzuciła się w kręgi poezji śpiewanej. Jako wokalistkę ostatecznie ukształtowała ją słynna Bednarska- jedna z najbardziej prestiżowych szkół artystycznych w Polsce, gdzie jazzowego śpiewania uczyła się u najlepszych.

Zwyciężczyni popularnego programu telewizyjnego ‘Szansa na sukces’ i laureatka wielu konkursów wokalnych, trzy lata temu powróciła na scenę po długiej przerwie.

Koncert “Z Osiecką jazzowo mi” to trzeci po „Jazzie z fonoteki mojej mamy” i „Polskiej Madonnie” projekt artystki. “Z Osiecką jazzowo mi” to bardziej i mniej znane kompozycje z tekstami Agnieszki Osieckiej w jazzowych aranżacjach. Wszystkie piosenki w koncercie to absolutnie subiektywny wybór, są to piosenki w jakiś sposób ważne dla Edyty lub takie, które po prostu trafiają do jej serca i zwyczajnie jej się podobają.

Edycie w koncercie będzie towarzyszył zespół w składzie:
Grzegorz Fiedorowicz– instrumenty klawiszowe
Maciej Komar– gitara basowa
Dariusz Zarzycki– saksofon
Jarosław Gaś– perkusja

2 listopada 2020 godz. 19:00

Miejska Sala Koncertowa w Radzyminie
Wstęp wolny!

Rezerwacja nienumerowanych miejsc pod nr tel. 22 786 50 24. Liczba miejsc ograniczona!

Źródło: http://cogdziekiedy.radzymin.pl/

Share This Event

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
2 listopada 2020
Czas:
19:00 - 20:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Radzymin
Radzymin, Gmina Radzymin 05-250 + Google Map