Ładowanie Wydarzenia

Koncert dla dzieci – Wołomin

22 września 2019, 13:00 - 14:30

KUP BILETY NA BILETYNA.PL
LUB EWEJSCIOWKI.PL

Miejski Dom Kultury w Wołominie razem z Teatrem Huta zapraszają na niecodzienne wydarzenie, które odbędzie się  już 22 września o godzinie 13:00.

Będzie to koncert pt. ” Budyń Julka Tuwima”, na którego repertuar składają się inteligentne i żywiołowe utwory, w których współczesne parafrazy wierszy Juliana Tuwima łączą się z rock’n’rollową energią. Koncert jest doskonałą zabawą dla całej rodziny oraz atrakcyjnym spotkaniem z lekturą szkolną.

Julian Tuwim jak nikt rozumiał zachowania dzieci, ich ruchliwą naturę i optymizm. Piosenki skomponowane przez Jacka “Budynia” Szymkiewicza to energiczna muzyka idealna do zabawy pośród różnorodności barw i pogodnych nastrojów poezji, która uczy zrozumienia, szacunku i sympatii do innych.

Tytułowy Budyń to nie tylko pseudonim kompozytora piosenek, ale również kwintesencja brzmienia, uformowanego z różnorodnych muzycznych przyjaźni, które tworzą: Jacek Szymkiewicz, Czesław Mozil, Joanna Zawłocka, Aleksander Orłowski, Julia Kępisty, Maria Kępisty, Piotr „Bajzel” Piasecki, Wojciech Sobura.”

Koncertowi towarzyszą malowane światłem projekcje multimedialne wykonywane na żywo przez KOLOR KOLEKTYW

Źródło: https://mdkwolomin.pl

Share This Event

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
22 września 2019
Czas:
13:00 - 14:30
Wydarzenie kategorie:
,
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Wołomin
Wołomin, Gmina Wołomin 05-200