Ładowanie Wydarzenia

Koncert na Dzień Dziecka – Wołomin

3 czerwca 2019, 19:00 - 20:00

Z okazji Dnia Mamy i Dnia Dziecka, Miejski Dom Kultury w Wołominie razem z Teatrem Huta zapraszają na niecodzienne wydarzenie, które odbędzie się  już 3 czerwca (poniedziałek) o godzinie 19:00.

Będzie to koncert pt. ” Budyń Julka Tuwima”, na którego repertuar składają się inteligentne i żywiołowe utwory, w których współczesne parafrazy wierszy Juliana Tuwima łączą się z rock’n’rollową energią. Koncert jest doskonałą zabawą dla całej rodziny oraz atrakcyjnym spotkaniem z lekturą szkolną.

Julian Tuwim jak nikt rozumiał zachowania dzieci, ich ruchliwą naturę i optymizm. Piosenki skomponowane przez Jacka “Budynia” Szymkiewicza to energiczna muzyka idealna do zabawy pośród różnorodności barw i pogodnych nastrojów poezji, która uczy zrozumienia, szacunku i sympatii do innych.

Tytułowy Budyń to nie tylko pseudonim kompozytora piosenek, ale również kwintesencja brzmienia, uformowanego z różnorodnych muzycznych przyjaźni, które tworzą: Jacek Szymkiewicz, Czesław Mozil, Joanna Zawłocka, Aleksander Orłowski, Julia Kępisty, Maria Kępisty, Piotr „Bajzel” Piasecki, Wojciech Sobura.”

Koncertowi towarzyszą malowane światłem projekcje multimedialne wykonywane na żywo przez KOLOR KOLEKTYW (do obejrzenia pod poniższymi linkami):

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców z Dziećmi, gwarantując niezwykłe doznania oraz wspólną zabawę pod sceną.

Źródło: https://mdkwolomin.pl

Share This Event

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
3 czerwca 2019
Czas:
19:00 - 20:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie kategorie:
,
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Wołomin
Wołomin, Gmina Wołomin 05-200