Ładowanie Wydarzenia

Krystyna Tkacz na scenie MOK- Marki

3 marca 2019, 19:00 - 21:00

Krystyna Tkacz jedna z najbardziej przejmujących gwiazd polskiej piosenki aktorskiej wystąpi na naszej scenie w recitalu „W drodze pod wiatr”.

Zapraszamy 3 marca (niedziela), godz. 19.00. Podczas wydarzenia usłyszymy kompozycje z płyty zawierającej utwory z recitali telewizyjnych ?Prolog z demonami? w reżyserii L. Adamika, „W drodze pod wiatr” w reżyserii E. Protakiewicza i „Kalinowe sny” w reżyserii F. Zylbera. Ta muzyczna prezentacja to skromny wybór z dotychczasowych dokonań Krystyny Tkacz na niwie piosenki, która jest jej żywiołem. Tomasz Raczek napisał o artystce: „Gdyby Krystyna Tkacz występowała na Broadwayu, zapewne nie tylko byłaby jego gwiazdą, ale już dawno pisano by utwory specjalnie dla niej. Płyta jest potwierdzeniem słów Raczka i wielkiej klasy artystycznej Krystyny Tkacz”.
Stanowi jednocześnie zaproszenie na jej najnowsze osiągnięcie jakim jest recital w Teatrze Ateneum piosenek Kurta Tucholskyego „Oczy wielkiego miasta” w reż. Agnieszki Glińskiej.
Bilety w cenie 10 zł do nabycia w sekretariacie MOK oraz KUP ONLINE na www.ewejsciowki.pl
więcej informacji: http://www.mokmarki.pl/component/jevents/szczegolywydarzenia/289/w-drodze-pod-wiatr-recital-krystyny-tkacz?Itemid=214

Źródło: http://www.marki.net.pl/

Share This Event

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
3 marca 2019
Czas:
19:00 - 21:00
Koszt:
10PLN
Wydarzenie kategorie:
, , ,
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Marki
Marki, Gmina Marki 05-270