Ładowanie Wydarzenia

Letnie Gry podwórkowe ODNOWA – Wołomin

28 lipca 2021, 11:00 - 14:00

Czy pamiętacie stare gry podwórkowe takie jak: zabawy na skakance, gry w klasy, zabawa w berka, podchody, ciuciubabkę, gry z piłką (np 2 ognie, “głupi Jaś”, kolory itd), bule, kapsle, ringo, mollky, mega domino, mega memory, dobble XXL czy zabawy z gumą do skakania ?

Po dłuższym okresie izolacji w domach i ślęczeniu przed komputerami pora na przypomnienie sobie zabaw na świeżym powietrzu i poprawę kondycji fizycznej.

W Parku im. B. Wodiczki czeka nas seria 6 trzygodzinnych otwartych spotkań, w których wziąć udział będzie mógł każdy kto pojawi się w miejscu zabawy.

Tę sympatyczną inicjatywę zrealizuje Fundacja Rozwoju Myśli Logicznej “Myśliciele” w ramach minigrantowego programu rewitalizacyjnego wspierającego lokalne projekty “Wołomin Odnowa”.

Nie wymagane będą żadne wcześniejsze zapisy. Cztery spotkania odbędą się w cyklu środowym a dwa podczas weekendu. Przynajmniej jedno spotkanie będzie połączone z warsztatami, które zorganizuje Stowarzyszenie “Czas na lepsze” również w ramach “Wołomin Odnowa”.

Chociaż proponowane gry kierowane są dla dzieci powyżej 4 roku życia to organizatorzy zapraszają całe rodziny np. z młodszym rodzeństwem. Również seniorzy znajdą dla siebie miejsce w podwórkowych potyczkach lub turniejach np. w bule.

Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w grach na skwerze Wodiczki.

Źródło: https://wolomin.org/

Share This Event

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
28 lipca 2021
Czas:
11:00 - 14:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Wołomin
Wołomin, Gmina Wołomin 05-200 + Google Map