Ładowanie Wydarzenia

Musical KOSMOS (spektakl I) – Marki

3 lutego 2020, 09:00 - 11:30

Już 3 i 4 lutego 2020 r. w godzinach 9.00 i 11.30 na scenie MCER będzie można zobaczyć niepowtarzalny Musical Kosmos dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Bilety w cenie 35 zł dostępne w kasach MCER. Zapraszamy! 🙂

MUSICAL KOSMOS TO POLSKA AUTORSKA PRODUKCJA AKADEMII ARTYSTYCZNEJ.

MUSICAL KOSMOS przedstawia piękno, ale również problemy współczesnego świata, bazuje na kluczowych wartościach oraz ich ulotności, a wszystko w kosmicznej scenerii. W sposób przystępny nawet dla najmłodszych widzów pokazuje jak bardzo w życiu potrzebna jest miłość, przyjaźń, radość oraz nadzieja.

MUSICAL KOSMOS przybliża dzieciom, młodzieży oraz dorosłym formę jaką musical jest sam w sobie, w całej jego okazałości, jako formę naładowaną wszystkimi kolorami emocji: humorem, gniewem, patosem oraz miłością, wyrażonymi poprzez taniec, akrobacje, muzykę oraz słowa. Spektakl wzbogacają piękne ręcznie wykonane kostiumy, oryginalna scenografia oraz malowane horyzonty. Teksty, które bawią i skłaniają do przemyśleń. Muzyka, która wzrusza i dodaje energii. Taniec, który dodaje siły. Akrobacje, które zadziwiają i cieszą oko każdego widza.

MUSICAL KOSMOS jest odpowiedni dla dzieci powyżej 5 roku życia, młodzieży, dorosłych oraz seniorów. Mądrością bawi, uczy, porusza, skłania do przemyśleń. Zarówno młodszy jak i starszy widz odnajdzie tutaj cząstkę siebie.

Źródło: http://marki.net.pl/

Share This Event

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
3 lutego 2020
Czas:
09:00 - 11:30
Koszt:
35PLN
Wydarzenie kategorie:
, , ,
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Marki
Marki, Gmina Marki 05-270