Ładowanie Wydarzenia

Paweł Domagała – Dni Radzymina 2021

17 września 2021, 20:00 - 22:00

z okazji 546 rocznicy nadania praw miejskich Radzyminowi, przygotowaliśmy pulę biletów na koncert Pawła Domagały w Scenie Cegielnia w specjalnej cenie tylko dla mieszkańców Radzymina. 

Bilety (miejsca niemumerowane) w cenie 49 zł do nabycia pod linkiem -> https://bit.ly/3jvAKSo

WAŻNE! Aby kupić bilet w promocyjnej cenie należy posiadać aktywną kartę Radzyminiaka (do każdego biletu jedna karta), która będzie sprawdzana przed wejściem na koncert. 

Koncert jest jednym z wielu wydarzeń kulturalnych przygotowanych z okazji Dni Radzymina, które obędą się w dniach 16-19 WrześniaPełny kalendarz imprez udostępnimy wkrótce!

Poza utworami z nowej płyty „Wracaj” nie może zabraknąć też piosenek z płyt „1984” i „Opowiem Ci o mnie”.
Postaramy się, by każdy koncert był inny. Pokombinujemy z aranżacjami i będzie sporo improwizacji – obiecuje Paweł.
Paweł Domagała Wracaj
– Nowa płyta będzie wielkim powrotem do wszystkiego, co jest warte powrotu. Do pierwszych dojrzałych uczuć, do młodzieńczej, bezczelnej odwagi, która domaga się, by iść po swoje bez niepotrzebnych kompromisów ze światem. Do stanu, kiedy mamy poczucie, że świat stoi przed nami otworem i jeśli tylko się postaramy, spełnimy najważniejsze marzenia – przyznaje Paweł Domagała.
– Nowa płyta to też powrót do prostoty, do muzycznych pomysłów sprzed lat i sporo folku – dodaje Łukasz Borowiecki, współautor muzyki i producent płyty.

Share This Event

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
17 września 2021
Czas:
20:00 - 22:00
Koszt:
49PLN
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Radzymin
Radzymin, Gmina Radzymin 05-250 + Google Map