Ładowanie Wydarzenia

Przedstawienie dla dzieci – Wołomin

7 grudnia 2019, 17:00 - 19:00

UWAGA! Informujemy, że Mikołajki w MDK 🎅 “Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja” zostały całkowicie wyprzedane. Zgodnie z informacją Organizatora w opisie wydarzenia, liczba miejsc była ograniczona.

Wszystkim, którzy nabyli bilety życzymy udanej zabawy mikołajkowej i przypominamy, że do 5 grudnia można przynosić podpisane (imieniem i nazwiskiem dziecka oraz jego wiekiem) prezenty, które po spektaklu wręczy Św. Mikołaj 🎅

Mikołajki w MDK Wołomin 🎅 już 7 grudnia o godzinie 17:00 🙂

Z tej okazji obejrzymy świąteczną bajkę “Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja”, którą zaprezentuje Teatr Katarynka – Bajki Stają Się Rzeczywistością. Ale to nie wszystko, bo Mikołaj postanowił przedłużyć pobyt w Wołominie i zostanie z nami dłużej, żeby wręczyć najmłodszym mikołajkowe prezenty

(pssst! paczki przynoszą rodzice/opiekunowie do MDK w terminie od 2 do 5 grudnia, podpisane, koniecznie z imieniem, nazwiskiem oraz wiekiem dziecka).

“Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja” to musicalowa opowieść o przyjacielskim i pomocnym bałwanku. Czy pomoże rozwiązać problemy zagubionego pingwinka i niewrażliwej Królowej? Może z pomocą przyjaciół Pana Cukierka i Wielkiego Poety przywrócą radość i szczęście w lodowej krainie? Jak potoczy się ta historia? Kto wie czy do odmienionej krainy zawita Święty Mikołaj.Nie zabraknie wątków edukacyjnych. Zima bywa niebezpieczna i zabawy na lodzie mogą się rożnie skończyć. Lód bywa kruchy. Doskonała oprawa muzyczna. Mnóstwo śpiewu i ruchu scenicznego przyciągną uwagę odbiorcy, który przy okazji zabawy wyciągnie wiele pouczających wniosków i bajkowych morałów.

Liczba miejsc jest ograniczona dlatego zachęcamy do wcześniejszego zakupu ponieważ zainteresowanie jest bardzo duże.

Bilety na spektakl już w sprzedaży (10 pln) dostępne na biletyna.pl oraz w kasie MDK ❄️🎅🌲

UWAGA!

Jeśli ktoś posiada Kartę Dużej Rodziny, Kartę Seniora lub Wołomińską Kartę Mieszkańca upoważniającą do zniżek i chce z niej skorzystać, może kupić bilet j e d y n i e w kasie MDK.

Źródło: https://mdkwolomin.pl/

Share This Event

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
7 grudnia 2019
Czas:
17:00 - 19:00
Koszt:
10PLN
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Wołomin
Wołomin, Gmina Wołomin 05-200