poniedziałek, 27-05-2019
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Spotkanie z podróżą “Z Ziemi Ognistej do Alaski” – Zielonka

17 marca 2019, 16:00 - 18:00

10PLN

To będzie niezwykłe „Spotkanie z podróżą”. Naszymi gośćmi są zawsze ludzie o wyjątkowej pasji do podróży, zdobywania niezdobytego, szczególnych umiejętnościach i uporze. Tym razem nie będzie inaczej! Zapraszamy na opowieść MICHAŁA WOROCHA!

Wheelhairtrip – Z samego południa z Ziemi Ognistej przez dwie Ameryki aż na Alaskę. Ta droga to sprawdzian dla człowieka i maszyny. Dwóch przyjaciół na wózkach inwalidzkich rzuciło wyzwanie trasie a przy okazji – samym sobie. Przez 12 miesięcy poruszali się Landroverem Defenderem, do którego samodzielnie zaprojektowali szereg udogodnień. Z początku, kiedy opowiadali o swoim planie, pukano się w czoło. Pomimo wszystkich przeciwności ruszyli w podróż życia.

Michał Woroch
Podróżnik, fotograf, prelegent. Laureat wielu nagród, między innymi nagrody Travelery 2018 w kategorii Podróż Roku oraz nagrody im. Andrzeja Zawady przyznawanej przez Kapitułę Kolosów. Absolwent grafiki projektowej na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Organizator projektów
podróżniczo-fotograficznych, w ramach których dotarł między innymi do Mongolii, Indii, Spitsbergenu i większości państw obu Ameryk. Teksty i relacje z jego podróży ukazały się w polskiej i zagranicznej prasie, między innymi w National Geographic, Explorersweb, Traveler, Podróże, magazynie F5, Zwierciadle i Dużym Formacie. Fotografie publikował w mediach na całym świecie, między innymi: National Geographic, Globetrotter, Traveler, Explorersweb, ze.tt. Autor kilku wystaw fotograficznych.

Niedziela 17 marca 2019, godz. 16:00, sala widowiskowa OKiS w Zielonce, ul. Łukasińskiego 1/3.

Bilet rodzinny 10 zł.

Źródło: http://okis.zielonka.pl/

Szczegóły

Data:
17 marca 2019
Czas:
16:00 - 18:00
Koszt:
10PLN
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Zielonka
Zielonka, 05-220