Ładowanie Wydarzenia

Wigilia Miejska – Wołomin

16 grudnia 2018

16 grudnia 2018 r. po raz kolejny spotkamy się na Placu 3 Maja podczas Wigilii Miejskiej. Będzie to okazja do celebrowania wspólnie z przyjaciółmi, sąsiadami i znajomymi najbardziej rodzinnych świąt w roku.

W trakcie spotkania nie zabraknie typowo wigilijnych przysmaków, radosnego kolędowania oraz łamania się opłatkiem. Harcerze podzielą się z wszystkimi chętnymi światełkiem betlejemskim, które tego wieczoru rozbłyśnie w naszych domach jako symbol ciepła, miłości, pokoju i nadziei. Jednak tegoroczne wydarzenie będzie wyjątkowe nie tylko ze względu na szereg planowanych atrakcji. Społeczny charakter przedsięwzięcia podkreśla zaproszenie do współorganizowania wydarzenia, które kierujemy do wołomińskich przedsiębiorców, stowarzyszeń, grup oraz instytucji. To piękny dar dla mieszkańców z okazji świąt oraz wspaniała okazja do integracji.

Wszystkich zainteresowanych włączeniem się w organizację Wigilii Miejskiej zachęcamy do kontaktu z koordynatorami wydarzania w celu omówienia możliwości współpracy:
Anna Arczewska, Naczelnik Wydziału Marketingu i Mediów: 22 763 30 74 lub wyślij wiadomość.
Martyna Matuszak, Główny specjalista ds. animacji: 22 787 45 13 (wew.27) lub wyślij wiadomość.

Źródło: https://wolomin.org/

Share This Event

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
16 grudnia 2018
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Wołomin
Wołomin, Gmina Wołomin 05-200