15.08 w Radzyminie: Grubson x Zalia x Kwazzy x UpVote

Zapraszamy na muzyczną ucztę przygotowaną dla radzymińskiej publiczności w ramach 103. rocznicy Bitwy Warszawskiej! 🎤🎷🎸

15 sierpnia 2023 r.pl. T Kościuszki w Radzyminie 📌
Wstęp wolny! 🆓

▪️18.30 – Zespół wokalny UpVote
▪️19.15 – KWAZZY
▪️20.15 – ZALIA
▪️21.30 – GWIAZDA WIECZORU: GRUBSON

🟢 𝔾ℝ𝕌𝔹𝕊𝕆ℕ – producent, raper, wokalista. Artystyczna droga którą pokonał może być mierzona tylko w ilości koncertów i przebytych kilometrów, a obecnie każdy jego koncert to prawdziwe muzyczne wydarzenie, szczególnie dla tych którzy kojarzą go tylko jako artystę związanego ze środowiskiem hip-hopowym. Ma na swoim koncie zarówno złote jak i platynowe płyty za swoje Albumy. GrubSon jako pierwszy pobił rekord YouTub’a i jego piosenka ” Na Szczycie ” jako pierwszy utwór hip-hopowy zdobyła ponad 100 mln wyświetleń!

🔴 ℤ𝔸𝕃𝕀𝔸- dwudziestodwuletnia wokalistka i kompozytorka. Od największych festiwali w Polsce tj. Opener, Orange Warsaw czy Męskie Granie, po butikowe eventy, Salt Wave czy Edison. Z doświadczeniem zdobytym w eliminacjach do talent show, nauką czerpaną od dziecka, po studia muzyczne w Londynie, z wyróżnieniem na billboardzie Spotify na Times Square w Nowym Jorku. W jej piosenkach słychać wyraźne wpływy indie/lofi oraz jazzu. Wchodząc do jej świata znajdziesz się w londyńskim klubie jazzowym w stylu Wesa Andersona na wieczornym jam session pełnym artystów. 30 października ubiegłego roku wydała swój debiutancki album “kocham i tęsknię” z którym rusza w pierwszą trasę po klubach.

🟡 𝕂𝕎𝔸ℤℤ𝕐 – niezależny, spontaniczny artysta, który zaprasza do muzycznej wizualizacji swojego umysłu. Jego muzykę ciężko zaszufladkować, ale zawsze towarzyszy mu pozytywna energia. Koncerty Kwazzy’ego charakteryzują się ogromną dawką pozytywnej energii, a artyście towarzyszy szalony live-band. Na żywo słuchaczy czeka mix funku, hiphopu, alternatywy oraz dużej dawki elektroniki, w połączeniu z instrumentami dętymi, perkusją czy gitarowym graniem. W 2023 roku, Kwazzy wraz z live-bandem zwyciężył warszawskie Stage4You oraz rzeszowskie KillMeWithTheMusic, a to zaowocowało juwenaliową trasą po całej Polsce (Warszawa, Biała Podlaska, Rzeszów, Częstochowa, Dęblin). W 2024 zapowiadane jest wydanie pierwszego oficjalnego albumu.

🟣 𝕌𝕡𝕍𝕠𝕥𝕖 zespół wokalny – grupa niezwykle utalentowanych dzieciaków, którą tworzą osoby od 10 do 18 lat. Działalność prowadzą instruktorzy z Radzymina, którzy również wystąpią na scenie wraz z zespołem – Paulina Jankowska i Jakub Czerniec. Podczas koncertu, UpVote zabierze Was w niezapomnianą podróż wykonując znane i kultowe utwory z bajek i filmów takich jak “Król Lew”, “Magiczne Encanto” czy “Król Rozrywki”!

https://cogdziekiedy.radzymin.pl/events/652

https://www.facebook.com/events/219756437239103/

Data

sie 15 2023
Zakończone!

Czas

18:00 - 21:00

Lokalizacja

plac Tadeusza Kościuszki, 05-250 Radzymin, Polska

Organizator

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Radzymin
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Radzymin
Telefon
797 054 664
Email
biuro@bibliotekaradzymin.pl