Ambitne Śniadanie: programy i dotacje w 2024 roku

Ambitne Śniadania wracają!
Po 4 letniej przerwie (wow uwierzycie jak ten czas leci?!), wracamy z biznesowymi śniadaniami w Radzyminie! Zapraszamy na wspólny networking, wiedzę i dawkę biznesowej energii!

Już 19 marca o godz. 9:00, przygotowaliśmy dla Was ambitny temat – dotacje i dofinansowania! Podpowiemy co, gdzie, jak!

Ciekawi? Chętni? Zapraszamy do rezerwacji biletów:

Bilet na Ambitne Śniadanie (Radzymin 19 marca 2024 r.)

Jak zawsze spotykamy się w kameralnym gronie, dlatego liczba miejsc jest ograniczona, a cena biletu rośnie z tygodnia na tydzień!
Start od 22.02 do 29.02 cena biletu 69 zł
Od 1.03 do 08.03 cena biletu 79 zł
Od 9.08 do 18.09 cena biletu 89 zł

Spotkamy się w restauracji Scena Cegielnia, która specjalnie dla nas otwiera się tego dnia wcześniej i zaserwuje nam smaczne śniadanie i kawę – będą też opcje wege i bezglutenowe!

Plan spotkania:
9:00 – 9:15 powitanie uczestników, przedstawienie organizatorów i partnerów
9:15 – 9:45 przedstawienie się przez każdego z uczestników spotkania, swoich firm oraz działalności
9:45 – 11:30 omówienie aktualnych programów dotacji oraz dofinansowań, tipy na temat przygotowania dokumentów, pisania, złożenia oraz rozliczenia wniosków.

Spotkanie poprowadzone będzie przez Katarzynę Kosewską, która od ponad 8 lat zajmuje się tematem dotacji w województwie mazowieckim (z naciskiem na powiat legionowski, wołomiński, wyszkowski) i która pozyskała dla swoich klientów przez ostatnie lata ponad 3,5 mln złotych dotacji czy dofinansowań.
Posiada certyfikaty szkoleń w Mazowieckiej Jednostce Wdrażania Programów Unijnych. Przez ostatnie lata, ściśle współpracowała z różnymi programami dotacyjnymi z sektorem biznesowym, społecznym i samorządowym.
Będzie czas na pytania czy podpowiedzi pod konkretne branże i firmy.

Jeśli ktoś z uczestników ma konkretny pomysł i potrzebę na pozyskanie środków, może przygotować informacje o sobie, swojej firmie, pkd a podpowiemy czy na rynku jest albo będzie w niedługim czasie program pod takie działania.

Spotkanie nie ma na celu sprzedaży usług bankowych, pożyczek, czy konkretnych programów lub dofinansowań, a raczej wsparcie i pokazanie możliwości i pomoc przy przygotowaniu siebie lub firmy.
Jeśli nie posiadasz firmy, ale chcesz ją założyć albo prowadzisz NGO (stowarzyszenie, fundację, klub), również zapraszamy, ponieważ poruszymy również takie programy.

11:30 – 12:00 czas na newtorking grupowy
Po zakończeniu możliwe jest pozostanie w restauracji przy osobnym stoliku, na networking 1:1 i rozmowy z poszczególnymi uczestnikami.

Organizatorzy:
Ambitna Marka agencja marketingowa
wRadzyminie.pl portal o lokalnym biznesie

Partnerzy:
Scena Cegielnia
Fundacja Lokalny Działacz
————————————————–
O poprzednich spotkaniach i całej idei Ambitnych Śniadaniach możesz poczytać tutaj www.ambitnamarka.pl/ambitne-sniadania
a na blogu zobaczyć relację z poprzednich wydarzeń www.ambitnamarka.pl/aktualnosci/

https://www.facebook.com/events/724219073180447/

Data

mar 19 2024
Zakończone!

Czas

09:00 - 12:00

Lokalizacja

ScenaCegielnia

Organizator

Agencja Marketingowa Ambitna Marka
Email
noreply@facebookmail.com