CHRZĘSNE CHRZĘŚCI POLSZCZYZNĄ. Rozmowy z mistrzami słowa.

Spotkania w ramach cyklu “Chrzęsne chrzęści polszczyzną”.
W tym roku będą to rozmowy z mistrzami słowa.

Zapraszamy na godzinę 13:00 na spotkanie z Panem Jarosławem Boberkiem, aktorem teatralnym i filmowym oraz aktorem i reżyserem dubbingowym.
Ukończył szkołę teatralną we Wrocławiu i zaraz potem rozpoczął swoja przygodę z teatrem, filmem i serialami, z których największą popularność przyniosła mu rola posterunkowego w “Rodzinie zastępczej”. W czasie swojej kariery związany był z wieloma teatrami, m. in. Teatrem Studyjnym w Łodzi, Powszechnym w Radomiu, Lubuskim w Zielonej Górze, warszawskimi Teatrami Studio, Powszechnym, Dramatycznym, Praga, Capitol, Och -Teatr oraz Młyn, w których zagrał wiele ról, zarówno w repertuarze komediowym jak i dramatycznym.
Obecnie W Teatrze Kamienica występuje w spektaklu “Test” w reżyserii Tomasza Obary.
Obdarzony dużymi możliwościami głosowymi stał się jednym z najbardziej wziętych polskich aktorów dubbingowych – nie sposób zliczyć postaci którym użyczył głosu! Tymi najbardziej znanymi i popisowymi są bez wątpienia Kaczor Donald oraz król Julian z Madagaskaru. Na inną pasję niż praca, grafik aktora rzadko pozwala, ale kiedy już uda mu się wyrwać lubi czynne spędzanie czasu, najchętniej w kontakcie z naturą. Jego pasją jest żeglarstwo. Inspirują go nowe wyzwania, lubi kiedy coś się dzieje i pewnie dlatego kocha to, co robi.

Spotkanie poprowadzi Mateusz Adamczyk

Wstęp na podstawie zapisów pod numerem telefonu (29) 757 29 50

“Chrzęsne chrzęści polszczyzną” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Ojczysty – dodaj do ulubionych. Edycja 2023.

https://www.facebook.com/events/2732244920266016/

Data

paź 17 2023
Zakończone!

Czas

13:00 - 16:00

Lokalizacja

Pałac w Chrzęsnem

Organizator

Pałac w Chrzęsnem
Pałac w Chrzęsnem
Email
m.roguska@palacwchrzesnem.pl