Czas dla nas – BABSKI WIECZÓR w Dzień Kobiet! OKiS Zielonka

Wpadnij na babski wieczór!
Piątek, piąteczek, piątunio! Nie ważne, czy masz 25 czy 55 lat, tu wszystkie jesteśmy mile widziane. 8 marca, wieczorem, w OKiS będzie relaksująco, mądrze i śmiesznie – zapraszamy na wieczór w babskim gronie (i w towarzystwie pianisty)! Obowiązują bezpłatne wejściówki do pobrania z portalu biletyna.pl Uwaga: Facetom wstęp wzbroniony. Poza Panem Pianistą i Panem Dariuszem.

W programie:

18:00-18:20 Angelika Chimkowska “Siła, odwaga i motywacja w świcie nieustających zmian”
18:20-18:40 Anna Kluczyk “A nie boisz się tak sama? Dlaczego warto choć raz w życiu wyruszyć w solo podróż”
18:40-19:00 Karin Lesiak “Moc radości” Sprawdź jak działa joga śmiechu
19.00-19.30 Kawka, herbatka NETWORKING
19.30-20.30 Spektakl “Czas dla nas” w wykonaniu tria wokalno-satyrycznego w składzie Agnieszka Kowaluk, Dorota Jarema, Aneta Jaślar.

Gdzie? Sala widowiskowa, OKiS Zielonka
Kiedy? 8 marca, godz. 18:00
WYDARZENIE BEZPŁATNE – obowiązują wejściówki dostępne na stronie https://bilety.io/A1CXU od 23.02, godz. 12:00

Więcej o wydarzeniu:

Prelekcja “Siła, odwaga i motywacja w świcie nieustających zmian” poruszy tematy jak
– Człowiek w zmianie – psychologiczne uwarunkowania i ograniczenia ludzkiego mózgu,
– Krzywą zmiany, czyli o tym jak zarządzać emocjami oraz sposoby na utrzymanie motywacji
– 3 i pół sposoby na skuteczne realizowanie założonych celów w życiu i biznesie
ANGELIKA CHIMKOWSKA – naczelna strateżka silnych marek osobistych i firmowych. Wspiera liderów w budowaniu silnych marek osobistych i firmowych.
Wymieniona przez Forbes na 5 miejscu wśród 25 mistrzyń polskiego Linkedin. Autorka kilku książek: “Linkedin w praktyce”, “Autentyczny personal branding, czyli silna marka osobista w praktyce”, “Silna Marka na Linkedin, czyli social selling w praktyce” oraz “Psychologia zmiany w życiu i biznesie”, Współautorka “Biblia e-biznesu 3.0”. Absolwentka Executive MBA (Coventry University UK), SGH oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Aktualnie pisze doktorat z zakresu CEO brandingu na Wydziale Zarządzania UW. Prelegentka prestiżowych konferencji m.in. Pulsu Biznesu czy Europejskie Forum Gospodarcze, Social Media Week czy I Love Marketing, Festiwal Innowacji Małopolska. Wywiady i publikacje jej autorstwa do tej pory ukazały się w m.in.: Wysokie Obcasy, Coaching, Benefit, Biznesmen, Marketer Plus, Puls Biznesu, Rzeczpospolita. Wielokrotnie doceniana mówczyni: Mowa na TEDxWarsawWoman – “Perfekcjonizm jak przestać żyć w cieniu rankingów i porównywania” Wykładowczyni akademicka: wykłada na Executive MBA Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz studiach podyplomowych dla Collegium Civitas.

Prelekcja “A nie boisz się tak sama? Dlaczego warto choć raz w życiu wyruszyć w solo podróż”

Wszystko, co chciałybyście wiedzieć o podróżowaniu w pojedynkę, ale boicie się/wstydzicie się zapytać. Założyłyśmy Solo Jolo w wyniku wielogodzinnych rozmów o naszych podróżach i niezliczonych sytuacji, kiedy tłumaczyłyśmy, dlaczego w pojedynkę, czy się nie boimy, czy nam nie smutno. Na spotkaniu opowiem o tym wszystkim i o tym, dlaczego zachęcam każdą kobietę, żeby choć raz spróbowała podróży w pojedynkę. Obalę kilka głównych mitów, lęków czy stereotypów związanych z kobiecymi podróżami w pojedynkę, żeby każda z Was mogła już następnego dnia zacząć planować realizację swoich podróżniczych marzeń bez czekania na towarzystwo.
Anna Kluczyk – solo vanliferka, solo działkowczyni, solo przedsiębiorczyni. Niegdyś trzymająca się kurczowo maminej spódnicy, jest żywym dowodem na to, że eksploratorką czy podróżniczką nie trzeba się urodzić. Solo podróże rozpoczęła od małych wyjazdów po kraju, dołączania do grup i innych podróżników_ek. Twierdzi, że magia podróży w pojedynkę dzieje się tak na trekkingu przez Nepal, jak i przemierzając vanem pojezierze brodnickie.

Prelekcja “Moc radości”
Podczas wystąpienia chciałabym pokazać wartość radości w życiu każdego człowieka, pokazać wpływ (u)śmiechu na zdrowie i to zarówno fizyczne, jak i psychiczne, pokazać również wpływ (u)śmiechu na relacje rodzinne i przyjacielskie. Zaproponuję metodę jogę śmiechu w teorii i praktyce. Zatem będzie to i wystąpienie i warsztat. Myślę, że wspólny śmiech sprawi, że Panie będą zmotywowane i radosne”.
Karin Lesiak – trenerka i nauczycielka jogi śmiechu od 2013 roku. Prowadzi warsztaty i sesje jogi śmiechu dla pracowników firm, grup młodzieży, dzieci, osób dorosłych oraz osób chorych przebywających w szpitalach. Występowała na wielu prestiżowych konferencjach m.in. TEDxŁazarski, TEDxWarsaw, Happiness at Work Summit i inne. (U)śmiech jest z nią prywatnie i zawodowo, optymistka z decyzji.

Spektakl “CZAS DLA NAS”

Czas dla nas czyli muzyka i śmiech” to muzyczna komediowa opowieść o kobietach – pięknych, zdolnych i… dojrzałych – które po latach przerwy, podczas których spełniały się rodzinnie, wracają na scenę, żeby spełniać się także artystycznie.
Jest to też koncert pełen znakomitych tekstów, m.in. Agnieszki Osieckiej, Jeremiego Przybory, Wojciecha Młynarskiego, Artura Andrusa i Filipa Jaślara oraz przebojów Giacomo Pucciniego, Fryderyka Chopina, Jerzego Wasowskiego, Seweryna Krajewskiego czy Michała Urbaniaka.
Jest to błyskotliwa muzyczna opowieść o marzeniach, sukcesach, porażkach, pracy nad sobą i pokonywaniu swoich własnych granic.
Jest to opowieść o (nie)zwykłych kobietach!

Zobaczcie teledysk, promujący spektakl

Agnieszka Kowaluk – głos operowy
Dorota Jarema – głos jazzowy
Aneta Jaślar – głos radiowy
Maciek Błaszczyk – instrumenty klawiszowe
Reżyseria Filip Jaślar – na co dzień I skrzypce Grupy MoCarta

https://www.facebook.com/events/1402707130398442/

Data

mar 08 2024
Zakończone!

Czas

18:00 - 21:00

Lokalizacja

Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce

Organizator

Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce
Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce
Telefon
22 771 90 70
Email
okis@zielonka.pl