DZIEŃ DZIECKA w Dębinkach

W sobotę 27 maja widzimy się w Parku Dębinki.
W godzinach 12:00-19:00 czekamy na Was z całą masą atrakcji.
To będzie niezapomniany dzień pełen przygód, warsztatów i pokazów dla naszych najmłodszych pociech!

Przygotowaliśmy wiele atrakcji, które sprawią, że Wasze dzieci będą się doskonale bawić! Spędzą ten dzień w towarzystwie rówieśników, rozwijając swoje umiejętności, bawiąc się i tworząc wspomnienia na całe życie.

Jaki jest plan?

od 13:00 -18:00
Dla najodważniejszych uczestników wydarzenia Hufiec ZHP Zielonka im. Janusza Korczaka przygotuje HARCMAGEDON, czyli wymagający tor przeszkód. Będzie to wyzwanie, które pozwoli przełamać lęki i sprawdzić swoją sprawność na takich przeszkodach jak skośna ścianka, slack line nad błotną kałużą, dywan z opon, pajęcza sieć czy przeciskanie przez wąski tunel. Jeśli ktoś nie lubi się brudzić, zmierzy się z mniej wymagającym torem przeszkód.
Straż pożarna oraz harcerze zorganizują warsztaty pierwszej pomocy dla dorosłych oraz “misiowy szpital”, w którym dzieci będą uczyły się jak opatrywać rany oraz reagować w sytuacji niebezpieczeństwa. Strażacy zaprezentują również swoje wozy bojowe oraz przeszkolą najmłodszych z gaszenia ognia. Chętni będą mieli okazję ugasić kontrolowany przez strażaków pożar a także sprawdzić się we wspinaczce na skrzynkach.

od 15:00-18:00
na uczestników czekać będą rozmaite WARSZTATY KREATYWNE. Tu spróbujecie sił w ceramice, sadzeniu kwiatów i ozdabianiu doniczek, w tworzeniu kolorowych pacynek i szyciu wiosennych ptaszków.
Dla naj najmłodszych przygotujemy KĄCIK MALUCHA, zajęcia muzyczne oraz uwielbianą przez dzieci sensoplastykę, czyli kolorowe szaleństwo, podczas którego można się wybrudzić do woli.
Starszakom zaproponujemy pokazy i eksperymenty naukowe z suchym lodem i slime’em. Będzie kolorowo, będzie bulgotać i kipieć, czyli to co dzieci lubią najbardziej.

Na rodzinne warsztaty CYRKOWE zaprosi Odskocznia.

A na scenie?

15:00 – 17:00 TALENT SHOW na scenie posłuchać będzie można taneczno-muzycznych występów dzieci uczęszczających na zajęcia w Ośrodku Kultury i Sportu. Będzie również pokaz grup tanecznej z Centrum Aktywności Seniora oraz pokaz Karate

O 17:00 obejrzymy pokaz iluzji Magika Roba,
O 18:00 na scenie zagra gwiazda wieczoru – zespół Czereśnie, który rozkręci atmosferę na całego!

Nie zapomnieliśmy również o MŁODZIEŻY, dla której przygotowaliśmy specjalne warsztaty:

W godzinach 15:00-16:30 przygotowaliśmy naukę TRIKÓW Z JOJO
a w godz. 16:30-18:00 WARSZTATY BEATBOX-owe, na które także serdecznie zapraszamy młodzież.

Dodatkowo w plenerze będzie czekać na dzieci jeszcze wiele atrakcji, jak DMUCHAŃCE, ANIMACJE, BIBLIOTEKA NA KOCYKU

To będzie dzień pełen uśmiechu i przyjemnej zabawy!

https://www.facebook.com/events/3613187142297825/

Data

maj 27 2023
Zakończone!

Czas

13:00 - 19:00

Lokalizacja

Park Dębinki

Organizator

Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce
Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce
Telefon
22 771 90 70
Email
okis@zielonka.pl