DZIEŃ DZIECKA w ZIELONCE!!!!!!!!!

W tym roku w programie przygotowaliśmy dla Was niezapomniane wydarzenie! 1 czerwca to dzień pełen przygód, warsztatów i pokazów, stworzony specjalnie dla naszych dzieci. W programie mamy mnóstwo atrakcji, które zapewnią doskonałą zabawę każdemu młodemu człowiekowi! Startujemy już o godz. 14:00 a koncert finałowy o godz. 18:00!

Na wszystkie atrakcje WSTĘP WOLNY

CO NA SCENIE?

15:00 – Spektakl dla dzieci Teatr Itakzagramy “Stragan z bajkami”
16:00 – POKAZ KOSTIUMÓW – Niech każdy maluch wcieli się w swoją ulubioną postać i razem z nami przeżyje magiczne chwile w czasie pokazu na scenie!
16:20 – 17:00 – Talenty na scenę! Taneczno-muzyczne występy dzieci uczęszczających na zajęcia w Ośrodku Kultury i Sportu. A także Centrum Aktywności Seniora i pokazy Karate!
18:00 – KONCERT GWIAZDY WIECZORU MAŁEJ ORKIESTRY DNI NASZYCH! która rozkręci atmosferę na całego!

STREFA WARSZTATOWA godz. 16:00 – 18:00

w czasie Dnia Dziecka możecie bezpłatnie z szeregu interesujących kreatywnych warsztatów. Jakie to warsztaty?

• Ceramiczne
• Pokazy i eksperymenty naukowe
• Cyrkowe
• Muzyczne
• Ozdabianie bawełnianych toreb
• Tworzenia latawców
• Stolarskie

CO WIĘCEJ od godz. 14:00 – 18:00

DMUCHAŃCE – ktoś chce poskakać lub pozjeżdżać z wielkich dmuchanych zabawek? Na dmuchańce wstęp wolny!

STRAŻ POŻARNA przeprowadzi warsztaty pierwszej pomocy, zaprezentują wozy bojowe, zorganizują wspinaczkę na skrzynkach lub na wiszącej drabinie, warsztaty z gaszenia pożaru. Ale to nie wszystko, będzie też nowość: zadymiony namiot!

BIBLIOTEKA NA KOCYKU – tutaj poczytacie na kocyku ulubione bajki, a także wciąć udział w zajęciach plastycznych. Biblioteka konkurs literacki “Skąd ten cytat”, mamy przygotowane również zajęcia plastyczne dla dzieci.

HUFIEC ZHP ZIELONKA im. Janusza Korczaka przygotuje dla Was tor przeszkód, a także niespodzianki!

Po raz pierwszy zagości u nas Fundacja DKMs Polska, która zaprezentuje niezwykłe motory, a także zdradzi nam tajemnicę jak niewiele pomocy może zmienić czyjeś życie.

Nie zapominamy oczywiście o tych najmłodszych: dla nich przygotowaliśmy KĄCIK MALUCHA, a w sąsiedztwie odbędą się również warsztaty z sensoplastyki (16:00 – 18:00) czyli kolorowe szaleństwo, podczas którego można się wybrudzić do woli.

MINI GARAŻÓWKA -tak jak w zeszłym roku zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby sprzedać-oddać-wymienić wszelki asortymenty dziecięcy. Przygotujemy dla Was placyk w którym będziecie mogli rozstawić swoje stanowiska. Chętnych prosimy o zgłoszenie mailem na d.plotnik@zielonka.pl . Uwaga! Nie mogą się zgłaszać przedsiębiorcy, oraz osoby handlujące tym asortymentem na co dzień.

ANIMACJE – w różnych miejscach w Parku Dębinki będą odbywać się animacje, a to bańki, a to zabawy z chustą itp.

POKAZ ILUZJI I MAGII – o godz. 17:00 czary mary w plenerze.

WSPÓLNE FOTO równo o godz. 18:00 tuż przed rozpoczęciem koncertu zapraszamy przed scenę do zrobienia wspólnego zdjęcia!

GALERIA MIĘDZY DRZEWAMI – zachęcamy wszystkie dzieci do przyniesienia swoich rysunków, obrazków i zawieszenia ich na sznurku w plenerowej galerii. Temat prac to: Mój wymarzony Dzień Dziecka. Obrazki warto podpisać imieniem i nazwiskiem, bo na każdego młodego artysty czekać będą słodkości 🙂

POKAZ NAJLEPSZYCH KOSTIUMÓW! Ubierz się jak chcesz! Za postać z bajki, za ulubionego zwierzaka, za znanego aktora, śpiewaczkę, za superbohatera! Wszyscy mali przebierańcy wezmą udział w pokazie na scenie o godz. 16:00

Nie przegapcie tej wspaniałej okazji! Zabierzcie swoje dzieci na dzień pełen uśmiechu i radości. Czekamy na Was z niecierpliwością!

https://www.facebook.com/events/3781937485374120/

Data

cze 01 2024
Zakończone!

Czas

14:00 - 19:00

Lokalizacja

Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce

Organizator

Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce
Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce
Telefon
22 771 90 70
Email
okis@zielonka.pl