FABRYKA PREZENTÓW

✨✨Zapraszamy na Magiczną Fabrykę Prezentów – Świąteczne Szaleństwo dla rodzin!✨✨

👉🏻Zapraszamy wszystkie rodziny z dziećmi do wzięcia udziału w naszym corocznym niezwykłym wydarzeniu, które zapewni wam niezapomniane przeżycia i rozbudzi w was magię świąt! ,,Fabryka Prezentów” to idealna okazja, aby razem z bliskimi spędzić czas twórczo i w duchu świątecznej radości.

❄️❄️Jak co roku nasz Ośrodek na jeden dzień w roku zamieni się w Fabrykę Prezentów w której będziecie mogli stworzyć własnoręcznie upominki dla najbliższych. Zamienicie się w pomocników Świętego Mikołaja i pomożecie mu z prezentami. 3 grudnia od godz. 10:00 zabierzemy Was do tego magicznego świata z którego na pewno nie będziecie chcieli wracać! Co będzie na Was czekało w naszej Fabryce?❄️❄️
🎁1.Malowanie Pierników: Dla miłośników słodkości mamy pyszne, świąteczne pierniki do udekorowania. Dzieci oraz dorośli mogą w pełni wyrazić swoją kreatywność, malując i ozdabiając smakowite arcydzieła.
🎁🎁2.Dekorowanie Bombek: Przygotujcie się do stworzenia bombek, które zawisną na waszej choince. Dzięki wyjątkowym technikom zdobienia, wasza choinka zyska niepowtarzalny blask.
🎁🎁🎁3.Świąteczny lampion: Tworzenie świątecznych lampionów to idealny sposób na stworzenie nastrojowego oświetlenia waszego domu. Każdy uczestnik będzie mógł stworzyć własny, niepowtarzalny, pachnący świętami lampion.
🎁🎁🎁🎁4.Zrób razem z nami Dziadka do Orzechów!: Przygotujcie się na stworzenie ogromnego Dziadka do Orzechów, który stanie się ozdobą naszego Ośrodka. To wyjątkowe wspólne przedswięwzięcie, które wzmocni więzy rodzinne. Zdjęcia z Dziadkiem – punkt obowiązkowy!

🎁🎁🎁🎁🎁

Nie przegapcie okazji, by spędzić czas razem w atmosferze magii świąt i tworzenia oryginalnych prezentów dla waszych bliskich. ,,Fabryka Prezentów” to wydarzenie, które z pewnością pozostawiw waszych sercach świąteczne wspomnienia na lata.
👉🏻Czekamy na Was z otwartymi ramionami (to jedno z naszych ulubionych wydarzeń!), abyśmy mogli wspólnie rozpocząć świąteczną przygodę. Niech ta magiczna chwila trwa!
🎄🎄Rezerwujcie czas i miejsce, 3 grudnia, godz. 10:00, cena: 15 zł / osoba, bilety znajdziecie na www.mokmarki.pl lub 22 781 14 06

✌🏻Do zobaczenia w FABRYCE PREZENTÓW!

https://www.facebook.com/events/1711130736023156/

Data

gru 03 2023
Zakończone!

Czas

11:00 - 14:00

Lokalizacja

Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego

Organizator

Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego
Email
noreply@facebookmail.com