Fitness z elementami treningu obwodowego – bezpłatne zajęcia wakacyjne

Jeśli chcesz kompleksowo poprawić ogólną sprawność fizyczną, kondycję i wytrzymałość siłową to są to zajęcia idealne dla Ciebie. Podczas treningu wykorzystywany jest obwód z poszczególnymi stacjami, dzięki którym angażujemy do pracy różne partie mięśniowe. Trening obwodowy to wysiłek o średniej intensywności, ponieważ to my decydujemy z jakim zaangażowaniem ćwiczymy. Trening obwodowy to przede wszystkim świetna zabawa zarówno dla Pań jak i Panów.

Trening obwodowy i fitness zapewniają wiele korzyści, w tym poprawę siły, wytrzymałości, elastyczności i koordynacji. Pomagają również spalić kalorie, zwiększyć tempo metabolizmu i poprawić ogólną kondycję fizyczną. Regularne uczestnictwo w tego rodzaju zajęciach może przyczynić się do utraty wagi, zwiększenia masy mięśniowej oraz poprawy ogólnego samopoczucia i zdrowia.

O instruktorce:
Monika Lipska – trener personalny, instruktor fitness oraz pedagog tańca. Od lat z wielkim zamiłowaniem prowadzę zajęcia fitness. Uwielbia zarażać pozytywną energią, uśmiechem oraz zachęcać do uprawiania aktywności fizycznej.

Na zajęcia należy przynieść swoje maty i 2 butelki (1-litrowe) wody.

https://www.facebook.com/events/285283477247195/?event_time_id=286921173750092

Data

sie 01 2023
Zakończone!

Czas

18:00 - 19:00

Lokalizacja

Park Dębinki

Organizator

Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce
Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce
Telefon
22 771 90 70
Email
okis@zielonka.pl