Improłajzers

Joanna Kołaczkowska z grupą kabaretową IMPROŁAJZERS zaprasza na spektakl “Niedoczytani” 16 marca 2023 o godz. 20:00. Dodatkowe wejściówki dostępne na https://www.scenacegielnia.pl/koncerty/improlajzers lub na miejscu w Scenie Cegielnia w Radzyminie.
Pamiętaj, że Scena Cegielnia to także przepyszna włoska restauracja, siostra popularnego Basico z warszawskiego Wilanowa. 🍷🍽🍕🥗
Zarezerwuj miejsce przed lub po koncercie.
Rezerwacje: ☎22 599 61 52 📧 biuro@scenacegielnia.pl
Koncert jest organizowany wspólnie z https://www.facebook.com/GRadzymin
😎 ZAPRASZAMY

Spektakl “Niedoczytani” grupy kabaretowej IMPROŁAJZERS to komediowy show który nie tylko bawi, śmieszy, lecz także uczy czym jest improwizacja komediowa. Aby spektakl się udał potrzebujemy współpracy z widownią – ich sugestii, pomysłów. W końcu jesteśmy… nieoczytani!

Kim są Improłajzers?

Improłajzers to grupa pełna indywidualistów, których połączyła improwizacja. Łączą ich przeciwieństwa, różnią podobieństwa. To mieszanka napoju energetycznego z melisą, kawioru z pasztetową. Jednak dzięki otwartości i braku hamulców na scenie potrafią stworzyć idealną harmonię wywołującą salwy śmiechu.

Joanna Kołaczkowska (kabarety Potem i Hrabi) “Asior”- Lubi być, szanuje odmienności i kaja się za błędy młodości. Niska, mieści się bokiem, kocha idylliczność. Marzenia? Żeby nie musieć wystawać pod drzwiami.

Beata Różalska (SzaFoFe, ImproNaTy, Teatr Szekspirowski w Gdańsku)
“Bebe”- Pechowiec z ambicjami. Niezdara z dużym sercem. Bawi się przednio w nerdowskich klimatach. Myśli, że ma małe ego, ale to nie jest prawda. Nikt nie wie jak ma na imię.

Tomasz Majer (kabaret Hrabi i wytwórnia A’Yoy) “Bajer”- Pokochał improwizację pięć lat temu. Już dała mu się kilka razy pocałować Najczęściej gra role brzydali i zwierząt na scenie, tylko on ciągle pyta dlaczego?

Antoni Machoń “Antek”- kocha muzykę, żart sytuacyjny i słowny, bułki z pasztetową i cebulą. Niespełniony muzyk. W impro kocha spontaniczność, oraz fakt, że nie wymaga się od niego nauki tekstu.

Michał Głowacki (Teatr Ab Ovo, polski głos Mortiego Smitha w serialu Rick i Morty) “Głowacki”- Szerokie spektrum zainteresowań. Romantyk.
W impro ceni to że może mówić swoimi słowami. Lubi słowa. Istnienie to wibracja.

https://www.facebook.com/events/478165744248741/

Data

mar 16 2023
Zakończone!

Czas

20:00 - 23:00

Lokalizacja

aleja Jana Pawła II 193, 05-250 Radzymin, Polska

Organizator

ScenaCegielnia
ScenaCegielnia
Telefon
+48 22 599 61 52
Email
biuro@scenacegielnia.pl