Interaktywny Koncert Familijny Kalejdoskop Marzeń i Snów

Interaktywny koncert familijny Kalejdoskop Marzeń i Snów – aż 19 utworów śpiewanych na żywo!

Tak potężnej dawki muzyki w Teatrze Katarynka jeszcze nie było! Najpiękniejsze piosenki z bajek Walta Disney’a w wykonaniu utalentowanych wokalistów przeniosą nas do magicznego świata baśniowych bohaterów. Dzięki muzyce odbędziemy podróż do mroźnej krainy Anny i Elzy, zobaczymy zaczarowany świat Pocahontas i odwiedzimy podwodne królestwo Małej Syrenki. Przygody bajkowych bohaterów przypomną nam to, co w życiu najważniejsze. Odważna Vaiana wyruszy w niebezpieczną żeglarską podróż, aby ocalić swoją wyspę przed zagładą, młody Herkules zmierzy się ze spiskiem i nienawiścią we własnej rodzinie, waleczna Merida pragnąc wolności przeciwstawi się utartym od wieków zwyczajom, a Aladyn przekona się, że czasem od spełnienia marzeń dzieli nas bardzo niewiele. Te i wiele innych postaci z baśni Disney’a zabiorą swoich słuchaczy w niezapomnianą muzyczną podróż pełną bajkowych przebojów.

Ich idealnym dopełnieniem będą kolorowe stroje naszych śpiewających aktorów, choreografia do każdej piosenki, imponująca scenografia, gra świateł podkreślająca nastrój oraz efekty specjalne potęgujące emocje tego wyjątkowego muzycznego widowiska.

Publiczność zachęcana jest do wspólnej zabawy pod sceną. Podczas finałowej piosenki zapraszamy część publiczności na scenę, rozdajemy instrumenty muzyczne i tworzymy orkiestrę. Widzów podczas koncertu odwiedzi również gość specjalny – Król Lew.

https://www.facebook.com/events/717539273114482/

Data

mar 04 2023
Zakończone!

Czas

12:00 - 15:00

Lokalizacja

MCER - Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne

Organizator

MCER - Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne
MCER - Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne
Telefon
+48 22 100 23 41
Email
mcer@mcer.pl