JADÓW – widowisko multimedialne “Iskry Niepodległej”

ISKRY NIEPODLEGŁEJ to nowoczesny spektakl multimedialny umieszczony w specjalnie zaprojektowanej naczepie ekspozycyjnej, która może podróżować po całej Polsce. Za pomocą nowoczesnych technologii wizualnych prezentujemy fakty i postaci tworzące niesamowitą opowieść o potencjale naszej polskiej wspólnoty.

🔹 CO ZOBACZYCIE?
ISKRY NIEPODLEGŁEJ to historie wybitnych Polek i Polaków, których cechą wspólną była chęć zmieniania świata i przekuwanie potencjału na działanie. Wśród nich znajdują się bohaterowie z różnych dziedzin życia tworzących naszą codzienność: techniki, medycyny, nauki, pracy społecznej, kultury, eksploracji świata i kosmosu, sportu.

Narratorem opowieści jest cyfrowa postać, która porusza się po ścianie ekspozycyjnej na specjalnie zaprojektowanym ekranie. To z nią goście udadzą się w podróż po polskich dokonaniach, poznając bliżej losy wynalazców takich jak Bekker czy Szczepanik. Dodatkowo elementy graficznie zostały wykreowane przez AI. Doświadczenie wizyty wspiera zaś aplikacja z rozszerzoną rzeczywistością, która pozwala lepiej poznać świat ISKIER NIEPODLEGŁEJ.

Iskry Niepodległej w 2023 roku odwiedzą około 100 miejscowości w całej Polsce.

Zwiedzanie mobilnej wystawy jest całkowicie bezpłatne!

🔹 LOKALIZACJA
Plac za Biblioteką Publiczną Gminy Jadów (Plac Dreszera 17, 05-280 Jadów)

🔹 HARMONOGRAM
Dzień 1: 10:00 – 18:00
Dzień 2: 10:00 – 16:00

Projekt ISKRY NIEPODLEGŁEJ sfinansowano z budżetu Państwa w ramach środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Mecenasem projektu jest PKN ORLEN. Trasę wspiera Fundacja ORLEN.

Szczegóły i pełną trasę Iskier Niepodległej znajdziecie na stronie:

Strona główna

https://www.facebook.com/events/157329777196900/

Data

mar 28 - 29 2023
Zakończone!

Czas

10:00 - 16:00

Lokalizacja

Biblioteka Publiczna Gminy Jadów

Organizator

Niepodległa
Email
noreply@facebookmail.com