“KOBIETY MAJĄ MOC!”vol. 2 Kobiecy wieczór: inspiracji, edukacji i rozrywki w MDK Wołomin

🌟 KOBIECY WIECZÓR – “KOBIETY MAJĄ MOC!” vol.2 💄
🌸✨ Październik – miesiąc profilaktyki raka piersi 🌸✨
W tym wyjątkowym miesiącu skupiamy się na zdrowiu i świadomości kobiet. Zachęcamy wszystkie Panie do regularnych badań, dbania o swoje zdrowie i profilaktyki. 💖 Razem możemy zdziałać dużo!

Z tej okazji serdecznie zapraszamy Was na nasze wyjątkowe wydarzenie, które dedykowane jest KOBIETOM. Dołączcie do nas na niezwykłym spotkaniu, które celebrować będzie moc i determinację kobiet! 🌸💪

🕔 Rozpoczęcie: 20.10.2023, godz. 17:00
▶️ Lokalizacja: Miejski Dom Kultury w Wołominie ul. Mariańska 7

W ramach wydarzenia zaplanowaliśmy:
💄 Panel Dyskusyjny z Wołomińską Radą Kobiet
W pierwszej części wydarzenia zaprosimy Was na panel z udziałem członkiń Wołomińskiej Rady Kobiet. Przewidziane są pytania i rozmowy z uczestniczkami panelu.
💄 Pokaz Mody Jesiennej i Wykład Stylistki
Julita Gotowicka zabierze nas w podróż po najnowszych trendach mody na nadchodzącą jesień. Odkryje przed nami tajniki stylizacji i kolorystyki, które pozwolą Wam wyrazić swoją osobowość i wpisać się w aktualne trendy! Nasza stylistka pokaże niezwykłe sztuczki, jak nadać basicowym ubraniom wyjątkowy urok, zgodnie z najnowszymi trendami nadchodzącej jesieni.
💄 Panel Dyskusyjny/Motywacyjny: “Dbaj o Siebie”
W naszym motywacyjnym panelu poruszymy temat zdrowia i odporności psychicznej w trudnych sytuacjach życiowych. Wystąpią znakomici prelegenci m.in. trenerka motywacyjna, psycholog, terapeutka oraz specjalista ds. zdrowia kobiet. Porozmawiamy o znalezieniu motywacji, szukaniu pomocy i wsparciu psychicznym dla siebie i innych.
💄 Losowanie Nagród
Sprawimy, że wieczór będzie jeszcze bardziej ekscytujący, losując fantastyczne nagrody wśród naszych cudownych uczestniczek! 🎁
💄 Pokaz Bielizny Salonu brafittingu Madame
Zanurzycie się w świat elegancji i piękna podczas pokazu bielizny Salonu Madame, którego właścicielką jest Blanka Gankowska
💄 Koncert – specjalnie dla Was wystąpi Wojciech EZZAT!
Wieczór zakończymy wyjątkowym koncertem, który dostarczy nam niezapomnianych emocji i radości! 🎤🎵

▶️ Przez cały wieczór zapraszamy do Strefy Networking’u
Zapraszamy przedsiębiorczynie i kobiety prowadzące biznesy na specjalną strefę networking’u. To doskonała okazja do nawiązania relacji biznesowych! Będziecie mogli poznać kreatywne dusze i zainspirować się ich pasją!
‼ ZGŁOSZENIA STOISK: Jeśli prowadzisz firmę i chciałabyś zaprezentować swoją działalność, zadzwoń do naszej koordynatorki, Eweliny, pod numer: ☎ 668-031-752. Liczba stoisk jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

📇 Pamiętajcie o Wizytówkach!
Drogie Panie to wyjątkowa okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Przygotujcie swoje wizytówki, ponieważ wieczór będzie pełen możliwości do dzielenia się inspiracją i wiedzą.
Niech ten wieczór będzie wyjątkowym doświadczeniem dla każdej z Was. 🌹 Przyjdźcie, aby uczyć się, cieszyć chwilą i spotykać inspirujące kobiety!

Dołączcie do naszej społeczności silnych, inspirujących kobiet, które pokazują, że kobiety mają MOC! 💖 Niech ten wieczór będzie pełen pozytywnych emocji, wzajemnej inspiracji i niezapomnianych chwil!

‼WSTĘP NA WYDARZENIE JEST BEZPŁATNY‼
Zapraszamy wszystkie kobiety 🙂

🎗️#KobietyMająMOC #InspirująceKobiety #WydarzenieWołomin #SiłaKobiet #MotywacjaIKreatywność #ZdrowieKobiet #PaździernikProfilaktyki #BadajSiebie #KobietaZdrowaKobietaSilna #JesienneTrendyModowe #ProfilaktykaZdrowiaKobiet #ZdrowieiMotywacja 🌸

https://www.facebook.com/events/307125755385107/

Data

paź 20 2023
Zakończone!

Czas

17:00 - 22:00

Lokalizacja

Miejski Dom Kultury w Wołominie

Organizator

Miejski Dom Kultury w Wołominie
Miejski Dom Kultury w Wołominie
Telefon
22 787 45 13
Email
mdk@mdkwolomin.pl