Koncert Instrumentów Wysokowibracyjnych z Ceremonią Kakao

Zapraszamy serdecznie 🙂 na niesamowity wieczór do magicznego miejsca, które usytuowane jest w Zielonce nieopodal Warszawy 🙂

Koncert instrumentów wysoko wibracyjnych jest idealną okazją, by odprężyć ciało i uspokoić umysł. Odbywa się na leżąco w kameralnej, przytulnej atmosferze.
Wykazano, że terapia dźwiękiem jest skuteczna w łagodzeniu stresu i poprawianiu zdrowia, zadowolenia z życia, szczęścia i ogólnego samopoczucia,

Spożywanie kakao to starożytna tradycja, której korzeni należy szukać wśród środkowoamerykańskich plemion. Nie bez powodu ówcześni nazywali ziarna kakaowca “pokarmem bogów”.
Moc kakao oddziałuje zarówno na naszego ducha, jak i na ciało. Podczas ceremonii wchodzimy głęboko w nasze emocje, może nam mocniej bić serce, mogą się pojawić łzy, ekscytacja, radość, gniew, śmiech. Każda emocja, która chce wyjść jest przejawem naszego wewnętrznego ja. Celem ceremonii jest wspomaganie osobistej intencji.

Zapraszamy do wspólnej podróży:

Termin: 27.12.2022 r.
Czas: 18:00
Bilety: 150 złotych

Ilość miejsc ograniczona, wymagana jest rezerwacja miejsca, mailowo martynapienkowska@wp.pl, tel. 664-808-257 (Martyna)

Specjaliści:

Przewodnikiem w Świecie Dźwięków będą:

Robert Mątewski

Dyplomowany terapeuta dźwiękiem wg. Metody Petera Hessa, uczestnik wielu warsztatów i szkoleń min. z mistrzem gongu Donem Conreux (USA). Od 2007 roku zgłębia tajniki gry i terapii dźwiękiem, prowadzi sesje grupowe i terapie indywidualne. Inicjator i członek projektu CHAKRA ZU – TransGong Medicina. Jest również instruktorem Capoeira Angola, tradycyjnego afro-brazylijskiego tańca, rytuału i sztuki walki, którą praktykuje od 22 lat. Jego pasją jest również muzyka afrykańska, bębny Djembe na których gra i prowadzi warsztaty. Fascynuje się wszystkim co dzikie, prawdziwe i naturalne… ze wskazaniem na Wilki. Mieszka i jest gospodarzem w miejscu ludzi Wolnych i działań DobroWolnych – OSADA GONGSTERLAND i jest szczęśliwym ojcem 13 letniego syna Joachima

Martyna Pieńkowska

Z zamiłowania artystka i wielbicielka szeroko pojętej sztuki, wysoko wrażliwa i czująca kobieta. Prowadzi w Zielonce wyjątkowe miejsce, które nazwała Przestrzenią Światła i Dźwięku. Odbywają się tam kameralne sesje medytacyjno-relaksacyjne przy akompaniamencie gongów, mis kryształowych, dzwonków Zaphir, Tank Drum’a oraz innych instrumentów w świetle lampy PandoraStar. Kąpiel w dźwiękach mis pomaga nam odprężyć się, pozbyć się napięć mięśniowych i nerwowych oraz zsynchronizować ze sobą ciało, serce i umysł.

Trzymanie kręgu i Ceremonia Kakao

Anna Bigora

Założycielka “Ukoiska – przestrzeni dla ciała i umysłu”. Psychoterapeutka, korzystająca z elementów hipnoterapii, twórczyni warsztatów. Prowadząca własną praktykę masażu i terapii naturalnych w gabinecie.
Zafascynowana zagadnieniami wielopoziomowej harmonii jaki i pojęciem egzystencji w zgodzie z własnymi emocjami, które przybliżają nas do kroczenia autentyczną drogą.

* na miejscu zapewniamy maty i koce

https://www.facebook.com/events/3353954788257460/

Data

gru 27 2022
Zakończone!

Czas

18:00 - 21:00

Lokalizacja

ulica Thomasa Woodrowa Wilsona 8, 05-220 Zielonka, Polska

Organizator

Ukoisko - przestrzeń dla ciała &amp
Ukoisko - przestrzeń dla ciała &amp
Email
ukoisko@gmail.com