Koncert MONIKI DRYL “Zielono mi”

Monika Dryl w koncercie, który zachwyci nas interpretacją piosenek czołowych polskich kompozytorów i “poetów” piosenki, Osieckiej, Kofty, Niemena, Gaertner…
Recital to podróż sentymentalna płynąca na fali pięknych melodii i mądrych tekstów, nie pozbawiona jednakże pazura i pozytywnej energii.

Przewodnikiem i głosem w tej ponadczasowej podróży jest Monika Dryl, kobieta, której śpiew jest “potężny, jak Mount Everest i subtelny, jak walijski strumyk”

Bilety w cenie: 39 zł
https://bilety.io/491Bl

Monika Dryl
Jest aktorką Teatru Narodowego w Warszawie. W 2001 roku została laureatką III nagrody Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu oraz I nagrody festiwalu Pamiętajmy o Osieckiej
Jest założycielką i wokalistką zespołu Themonika quintet. Wzięła udział w nagraniu płyty Herbaciane Nonsensy w radiowym studiu Trójki im. Agnieszki Osieckiej u boku m.in. Ewy Bem, Grażyny Łobaszewskiej, Anny Serafińskiej, Grzegorza Turnaua, Andrzeja Dąbrowskiego. W 2008 wzięła udział w trzeciej edycji programu Jak oni śpiewają, w którym zajęła 8. miejsce.
Jesienią 2015 roku brała udział w czwartej edycji programu rozrywkowego Twoja twarz brzmi znajomo. Wygrała 2. odcinek programu, w którym wcieliła się we Freddiego Mercury’ego. Po dziewięciu odcinkach dotarła do finału, gdzie zajęła ostatecznie 3. miejsce.

Podczas koncertu publiczność będzie miała okazję do wspólnego śpiewania i wspominania najlepszych momentów polskiej muzyki. To idealne wydarzenie dla miłośników muzyki, którzy chcą przeżyć niezapomniane chwile w towarzystwie doskonałych utworów oraz wyjątkowej artystki.

https://www.facebook.com/events/299484389439771/

Data

lis 19 2023
Zakończone!

Czas

18:00 - 21:00

Lokalizacja

Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce

Organizator

Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce
Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce
Telefon
22 771 90 70
Email
okis@zielonka.pl