Koncert Noworoczny Chóru Dziecięcego MILLE VOCI

Z noworocznym koncertem rodzinnym w Radzyminie wystąpi Chór Dziecięcy MILLE VOCI. To dzieci, które kochają śpiewać – zespół liczy 64 dzieci w wieku od 6 do 12 lat.

Zaśpiewa utwory zimowe, świąteczne, ale nie tylko! Chórzyści sięgają po piosenki włoskiego chóru Piccolo Coro dell’Antoniano w autorskich tłumaczeniach, ale także po znane i lubiane kompozycje, które publiczność będzie mogła nucić razem z wykonawcami.

Koncert poprowadzą: Maja Witek i Alicja Fijałkowska – dwie młode Radzyminianki. 🙂


Chór wydał już dwie płyty z piosenkami dla dzieci: “Pobawmy się dźwiękami z Zecchino d’Oro” oraz “Urośliśmy przez wakacje” z tekstami pisarza dziecięcego Rafała Witka. Płyty te będzie można zakupić po koncercie (płatność tylko gotówką), wraz ze słuchowiskiem “Bajka o Dobrym Wilku” w mistrzowskiej obsadzie, a także książką “Czy wilk się najeża, gdy spotka nietoperza?” Katarzyny Kozłowskiej. Gorąco polecamy te publikacje na prezenty na każdą okazję!

Unikalny repertuar grupy stanowią współczesne, autorskie piosenki dziecięce w dynamicznych, nowoczesnych aranżacjach muzycznych, z tekstami o tematyce bliskiej zainteresowaniom dzieci.

MILLE VOCI działa od 2010 roku na warszawskim Grochowie w Ognisku Pracy Pozaszkolnej Nr 1 “Jordanek” pod skrzydłami Fundacji Poszukiwań Artystycznych SZEPTEM.


Zapraszamy na kanał You Tube: https://www.youtube.com/user/MilleVociPPD/
oraz na Facebook: https://www.facebook.com/ChorMilleVoci

https://www.facebook.com/events/265440789544579/

Data

sty 07 2024
Zakończone!

Czas

13:00 - 14:00

Lokalizacja

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Radzymin