KONCERT PRZEDSYLWESTROWY – KRZYSZTOF ANTKOWIAK

Zapraszamy Państwa na kameralny koncert przedsylwestrowy 29 grudnia o godzinie 18:00 w wykonaniu Krzysztofa Antkowiaka. Koncert oparty będzie na brzmieniu pianina, które wprowadzi słuchaczy w magiczny świąteczny nastrój, poprzez ciekawe aranżacje znanych kolęd.

Podczas koncertu usłyszymy tradycyjne polskie kolędy przy akompaniamencie pianina w aranżacjach Artysty. Nie zabraknie popularnego utworu Krzysztofa Antkowiaka, który wykonywał z Edytą Górniak “Pada śnieg”, który do dziś rozbrzmiewa w stacjach radiowych w okresie świątecznym i od lat cieszy się ogromną popularnością wśród słuchaczy. W programie nie zabraknie również światowych utworów kojarzonych ze świętami takich jak np. “White Christmas”.

Krzysztof Antkowiak jest jednym z najbardziej charakterystycznych i charyzmatycznych wokalistów swojego pokolenia. Popularność zdobył pod koniec lat 80 utworem “Zakazany owoc”. Współpracował z Grzegorzem Ciechowskim, Edytą Górniak i Justyną Steczkowską. W między czasie pisał muzykę do filmów dokumentalnych oraz dla innych wykonawców. W 2015 roku powrócił projektem muzycznym SIMPLEFIELDS, inspirowanym brzmieniami lat 60. i 70. Efektem pracy była nowa płyta “Dirt on TV”. Krzysztof był uczestnikiem ostatnio emitowanej edycji programu “Twoja Twarz Brzmi Zajomo” (Polsat). W roku 2020 Krzysztof Antkowiak zdobył Platynową Płytę za album “Zostanie mi muzyka”.

Bezpłatne wejściówki na koncert dostępne są w pałacu lub pod numerem tel.:(29) 757 29 50.

https://www.facebook.com/events/411080057761318/

Data

gru 29 2022
Zakończone!

Czas

18:00 - 21:00

Lokalizacja

Pałac w Chrzęsnem

Organizator

Pałac w Chrzęsnem
Pałac w Chrzęsnem
Email
m.roguska@palacwchrzesnem.pl