KONCERT Z OKAZJI DNIA KOBIET | CAW – Stara Elektrownia

Burmistrz Wołomina Elżbieta Radwan oraz Dyrektor Miejskiego Domu Kultury Marta Rajchert serdecznie zapraszają na wyjątkowy koncert piosenek z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.

🗓️ Data: 8 marca 2024
⌚ Godzina: 19:00
🏠 Miejsce: Stara Elektrownia, Centrum Aktywności Wołomin, ul. Daszyńskiego 3

WSTĘP WOLNY za okazaniem wejściówki.

‼️WEJŚCIÓWKI‼️ do odbioru w CAW – Stara Elektrownia od 28.02.2024 w godzinach 8:00 – 16:00.

To będzie niezapomniane wydarzenie! 🎶💐

Wykonawcami koncertu “Nie lekceważcie marzeń” będą wokaliści i zespół instrumentalny Teatru Piosenek Ryszarda Matusiewicza, działającego przy Miejskim Domu Kultury w Wołominie. Na koncert złoży się kilkanaście autorskich piosenek z tekstami Ryszarda Matusiewicza oraz Jadwigi Skotnickiej i muzyką Ryszarda Matusiewicza. Piosenki te, o bardzo zróżnicowanym nastroju, pochodzą w większości ze spektakli Teatru prezentowanych na scenie MDK. Zespół lubi określać swoje piosenki jako “literackie” – teksty bardzo często opowiadają jakąś historię, zaś melodie dają się zapamiętać i zanucić. Czas trwania koncertu – około 1 godziny.

Informacja o Zespole:

Teatr Piosenek Ryszarda Matusiewicza jest grupą przyjaciół w wieku od szkolnego do emerytalnego, połączonych pasją muzyczną i aktorską. Na koncertach i spektaklach wykonujemy piosenki z muzyką i tekstami Ryszarda Matusiewicza oraz zaprzyjaźnionych autorów. Dotąd opracowaliśmy 3 spektakle według naszych autorskich scenariuszy: “Ekscentryczna Panna W.”, “Bezsenność” oraz komedię kryminalną “Włam na ulicy Czereśniowej”. Zespół obecnie liczy 15 członków, w tym: grającego na pianinie – Ryszarda Matusiewicza, na gitarze – Władysława Dąbrowskiego, na skrzypcach – Adama Skotnickiego, na saksofonie – Michała Wiaka oraz na akordeonie – Jana Rudajko. Naszą siedzibą jest Miejski Dom Kultury w Wołominie. Scenografię do spektakli wykonujemy własnymi siłami według projektów Jadwigi Skotnickiej, która również reżyseruje nasze przedstawienia.

Serdecznie zapraszamy 🙂
Do zobaczenia!

https://www.facebook.com/events/1883236258858232/

Data

mar 08 2024
Zakończone!

Czas

18:00 - 21:00

Lokalizacja

ul. Daszyńskiego 3, 05-200 Wołomin, Poland

Organizator

Centrum Aktywności Wołomin - Stara Elektrownia
Email
noreply@facebookmail.com