Koncert z okazji Dnia Matki – CAW Stara Elektrownia | GRUPA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

🎶 Koncert Piosenki Poetyckiej z okazji Dnia Matki! 🎶

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie muzyczne, które odbędzie się w Starej Elektrowni z okazji Dnia Matki. To doskonała okazja, aby spędzić wieczór w gronie najbliższych i cieszyć się piękną muzyką.

🗓️ 𝗗𝗮𝘁𝗮: 26 maja 2024
⌚ 𝗚𝗼𝗱𝘇𝗶𝗻𝗮: 19:00
🏠 𝗠𝗶𝗲𝗷𝘀𝗰𝗲: Centrum Aktywności Wołomin, ul. Daszyńskiego 3
‼️𝗪𝗦𝗧𝗘̨𝗣 𝗪𝗢𝗟𝗡𝗬‼️ po okazaniu bezpłatnej wejściówki

Z okazji Dnia Matki wystąpi przed Wami grupa artystów wykonujących piosenki poetyckie – Wszystkiego Najlepszego.
Będzie to niezapomniany wieczór pełen emocji i pięknych melodii.

‼️UWAGA‼️
Wstęp jest WOLNY, ale konieczne jest okazanie wejściówki. Wejściówki dostępne są w Miejskim Domu Kultury (pokój 15) od 20 maja 2023 roku.

🎙️Zespół “Wszystkiego Najlepszego”🎙️ to grupa tworząca i wykonująca własne piosenki z klimatu Krainy Łagodności, piosenki poetyckiej, ballady i folku. Takie piosenki jak “Taradajka”, “Jesienne oczekiwanie”, “Łapka niedźwiadka”,” Aniołowie Biali” i wiele innych, odnaleźć można w wielu śpiewnikach.
“Wszystkiego Najlepszego” powstał lata temu i wyśpiewał wiele głównych nagród na najważniejszych festiwalach piosenki, przeglądach poezji śpiewanej czy piosenki studenckiej m.in. kilkakrotnie na Yapie, Bakcynaliach, na Danielce, na Giełdzie Piosenki w Szklarskiej Porębie, na Bazunie, Krakowskim Festiwalu Studenckim i wielu innych.
Po latach przerwy zespół wrócił wydając w 2017 roku płytę “Na przekór przyszłej korekcie”, tworzy nowe piosenki i intensywnie koncertuje. W 2019 ukazała się kolejna płyta zespołu “Wygnani Poeci” , a w marcu tego roku światło dzienne ujrzał trzeci LP “Małe miasteczka”. Autorami większości tekstów są zaprzyjaźnieni twórcy naszego regionu: Krysia Bernd, Aleksandra Bacińska, Krzysztof Kasperczyk oraz założyciel zespołu i autor muzyki Maciej Rzeźnikowski. Cechą charakterystyczną zespołu jest wielogłos, dopracowane aranżacje, melodyjne kompozycje oraz poruszające teksty.

Nie przegap tego wyjątkowego koncertu! To idealna okazja, aby podziękować swojej mamie za wszystko, co dla Ciebie robi. 🌸
Do zobaczenia na koncercie! 🎤🎶

https://www.facebook.com/events/943032350694510/

Data

maj 26 2024
Zakończone!

Czas

19:00 - 22:00

Lokalizacja

ul. Daszyńskiego 3, 05-200 Wołomin, Poland

Organizator

Centrum Aktywności Wołomin - Stara Elektrownia
Email
noreply@facebookmail.com