Koncert zespołu CZEKANIEM promujący nową płytę “Od nowa”

Koncert promujący debiutancki album bydgoskiej pop – soulowo – funkowej grupy CZEKANIEM.

Kiedy? 28.02.2024
Gdzie? OKiS Zielonka, Sala widowiskowa
WSTĘP WOLNY

Album promują medialnie dwa single pierwszy to “Ja pamiętam”, który pojawił się także w kilku rozgłośniach radiowych i drugi utwór “Miasto Świateł” do którego zrealizowany został klip promocyjny, cieszące się dużym zainteresowaniem słuchaczy. Za warstwę muzyczną albumu albumu odpowiada cały zespół w składzie: Weronika Reszka (wokal), Sebastian Stala (klawisze), Leszek Dąbrowski (bas),Maciej Boleski (perkusja) i Szymon Lewandowski (gitara). Twórcą tekstów zawartych na płycie utworów jest pianista Sebastian Stala. Na płycie znalazło się 12 utworów. Przed samą premierą krążka w zespole Czekaniem nastąpiły zmiany na wokalu, dlatego też, jak przyznają sami muzycy, pojawił się taki, a nie inny tytuł nowego albumu czyli “Od nowa”. “Od nowa” to w skrócie dlatego, że przez liczne sytuacje, które miały miejsce, zespół wiele razy zaczynał pracę właśnie od nowa”. Premiera albumu 30.11.23

CZEKANIEM -to projekt pięciorga osób, dla których muzyka to coś więcej niż tylko radiowe hity słuchane od niechcenia w drodze do pracy. Zróżnicowane zainteresowania artystyczne oraz wyjątkowe inspiracje poszczególnych członków zespołu, pozwalają im tworzyć bogate i niecodzienne aranżacje. Nurt muzyczny, który reprezentuje zespół oscyluje wokół gatunków: pop/soul/funk. 30.11 2023 to data premiery ich debiutanckiego długo wyczekiwany albumu, nad którym prace zaczęły się już na początku 2022 roku.

Koncert odbędzie w ramach programu “Wasza scena”. To cykl wydarzeń, którego celem jest wsparcie twórczości scenicznej indywidualnej lub zespołowej z różnych dziedzin sztuki, takich jak muzyka, teatr, kabaret, taniec i innych poprzez jej nieodpłatną prezentację na profesjonalnej scenie dla szerokiego grona odbiorców.

https://www.facebook.com/events/199109619892982/

Data

lut 28 2024
Zakończone!

Czas

19:00 - 22:00

Lokalizacja

Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce

Organizator

Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce
Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce
Telefon
22 771 90 70
Email
okis@zielonka.pl