Książkowy pubQUIZ w Kolejowej 11 – Tydzień Bibliotek ’24

Razem celebrujmy Tydzień Bibliotek podczas książkowego pubQUIZu w Kolejowej 11! 📚

Przyłącz się do naszej literackiej przygody w sercu miasta! Książkowy pubQUIZ w Kolejowej 11 to idealne wydarzenie dla wszystkich miłośników literatury i pop-kultury. Zbierz swoją drużynę książkowych ekspertów i zmierz się z innymi w dziesięciu ekscytujących kategoriach, które przetestują Twoją wiedzę o literaturze. Czy jesteście gotowi na wyzwanie?

❗️Nie chcesz brać udział w grze, ale chętnie obejrzysz naszą rywalizację? Nie ma problemu odbierz darmową wejściówkę na widownię!

🗓️ Data wydarzenia: 12 maja
⏰ Godzina: 19:00 w Kolejowej 11 w Zielonce

Zasady:
👉Drużyny: Każda drużyna może składać się z maksymalnie 4 osób.
👉Kategorie: Pytania będą zadawane w 10 kategoriach związanych z literaturą, od klasyki po współczesność. (Poezja, Fantasy i Sci-fi, Kryminał, Reportaż, Ekranizacje, Lektury, Twórcy, Biografie, Literatura polska, Rekordy).
👉Przez pierwsze sześć rund każda drużyna po kolei ma okazję, aby wybrać jedną z kategorii, z której zadawane będą pytania. Po tym etapie robi się gorąco! Najsłabsza drużyna po każdej kolejnej rundzie odpada, do finału dostaną się dwie ostatnie ekipy, aby zmierzyć się ze specjalnym zestawem pytań!
👉Odpowiedzi udzielacie na kartach odpowiedzi, a po zakończeniu rundy – wymieniacie się nimi z przeciwnikami. Prowadzący czyta odpowiedzi, a Wy sprawdzacie, jak poszło przeciwnikom (za poprawne rozwiązanie +1 pkt.).
👉Nagrody: Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!
👉Fair Play: Korzystanie z telefonów komórkowych lub innych urządzeń elektronicznych w celu znalezienia odpowiedzi jest zabronione.

❓Jak dołączyć? Aby wziąć udział, zarejestruj swoją drużynę. Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekaj!

Do zobaczenia wśród książek! 📖

https://www.facebook.com/events/1513341486228645/

Data

maj 12 2024
Zakończone!

Czas

19:00 - 22:00

Lokalizacja

Kolejowa 11, 05-220 Zielonka, Poland

Organizator

Kolejowa 11
Kolejowa 11
Telefon
537 389 524
Email
kolejowa11@zielonka.pl