Magia iluzji – Mała Scena MCER

Zapraszamy na wspaniałe wydarzenie w ramach cyklu Mała Scena MCER! Już 6 maja o godz. 12.00 wystąpi dla Was znany iluzjonista, uczestnik programu “Mam talent”- Marcin Gogołowicz!
Myślisz, że już się nie da Ciebie zaskoczyć, aż tu nagle… na Twoich oczach stół zaczyna latać, a przedmioty zaczynają znikać. Magia? Iluzja? Na pewno jedyne w swoim rodzaju przedstawienie, które odkrywa tajemnice fascynującego świata abstrakcji.
Kiedy coś wydaje się niemożliwe… to znaczy, że źle patrzysz. Ale im bardziej się przyglądasz, tym łatwiej Cię oszukać.

Pokaz magii i iluzji w wykonaniu Marcina Gogołowicza to niezapomniane widowisko, które przede wszystkim bawi i zadziwia. Show odbywa się w swobodnej atmosferze w taki sposób, aby jak najbardziej angażować najmłodszych widzów. Iluzjonista czaruje wśród dzieci, a część trików dzieje się w ich dłoniach. Na twarzach widzów nieustannie rysuje się zaskoczenie, zdziwienie i śmiech. Na to przedstawienie w szczególności zapraszamy dzieci, ale także całe rodziny. Gwarantujemy jednak, że interaktywny charakter pokazu zapadnie w pamięci każdego widza.

Marcin Gogołowicz – iluzjonista z ponad 20 letnim doświadczeniem. Jeden z najlepszych iluzjonistów w Polsce, absolwent międzynarodowej szkoły iluzji w Stanach Zjednoczonych. Uczestnik programu “Mam Talent” w którym usłyszał “3xTAK”. Łączy klasyczną iluzję zręcznościową z elementami iluzji psychologicznej co sprawia, że występy są ciekawe, dynamiczne i bardzo zróżnicowane. To prawdziwy specjalista od iluzji kontaktowej oraz kreowania magicznej atmosfery!

Bilety dostępne także w kasach MCER.

https://www.facebook.com/events/916637336246334/

Data

maj 06 2023
Zakończone!

Czas

12:00 - 15:00

Lokalizacja

MCER - Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne

Organizator

MCER - Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne
MCER - Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne
Telefon
+48 22 100 23 41
Email
mcer@mcer.pl