Mała Scena MCER – Koncert interaktywny dla dzieci “Kolory jesieni”

Mała Scena MCER zaprasza na niezwykłą przygodę muzyczną dla najmłodszych! Nasz interaktywny koncert Kolory jesieni to magiczne połączenie muzyki i zabawy, które przeniesie dzieci w fascynujący świat magicznej pory roku.
Podczas tego unikalnego wydarzenia, dzieci wraz z swoimi opiekunami będą mogły:

♫ Poznać różnorodność instrumentów: utalentowana grupa muzyków wprowadzi dzieci w świat dźwięków instrumentów, od kolorowych skrzypiec po tajemnicze dźwięki instrumentów perkusyjnych.
♫ Wspólnie tworzyć dźwięki: dzieci zostaną zachęcone do brania udziału w muzykowaniu z prostymi instrumentami perkusyjnymi co pozwoli im poczuć się częścią muzycznej przygody.
♫ Śpiewać i tańczyć: nasze animacje muzyczne sprawią, że dzieci będą śpiewać i tańczyć w rytmie jesiennej muzyki, tworząc radosny i interaktywny spektakl.
♫ Odkrywać magię natury: koncert skupi się na urokach jesieni, a poprzez dźwięki i obrazy dzieci będą mogły odkrywać piękno zmieniającej się przyrody.
♫ Rozwijać wyobraźnię: dzięki kreatywnej prezentacji muzyki, dzieci będą miały okazję rozwijać swoją wyobraźnię i twórcze myślenie.

Kolory jesieni – interaktywny koncert dla dzieci to nie tylko koncert, ale prawdziwa podróż do świata dźwięków i emocji.
Zapraszamy do wspólnego spędzenia czasu w muzycznej atmosferze!

Podczas koncertu dziecko musi przebywać z minimum jednym opiekunem.
Cena biletu 35zł/os.
Koncert dla dzieci w wieku 3-11 l. Dzieci do 2 r.ż. wstęp bezpłatny.
Bilety dostępne w kasach MCER i na www.bilety24.pl

https://www.facebook.com/events/24145222811743051/

Data

paź 15 2023
Zakończone!

Czas

12:00 - 15:00

Lokalizacja

MCER - Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne

Organizator

MCER - Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne
MCER - Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne
Telefon
+48 22 100 23 41
Email
mcer@mcer.pl