Marek Piekarczyk – Akustycznie

MAREK PIEKARCZYK, wokalista TSA – legendy polskiego rocka, autor tekstów i kompozytor wystąpi z zespołem muzyków w akustycznym koncercie w Scenie Cegielnia w nowym terminie, 12 października 2023. ZAPRASZAMY!
Bilety ➡️ https://www.scenacegielnia.pl/koncerty/marek-piekarczyk-akustycznie
Pamiętaj, że Scena Cegielnia to także przepyszna włoska restauracja, siostra popularnego Basico z warszawskiego Wilanowa. 🍷🍽🍕🥗
Zarezerwuj miejsce przed lub po koncercie.
Rezerwacje: ☎22 599 61 52 📧 biuro@scenacegielnia.pl
Koncert jest organizowany wspólnie z https://www.facebook.com/GRadzymin
😎 ZAPRASZAMY

Na koncercie “Marek Piekarczyk – Akustycznie” razem z Markiem wystąpią muzycy: Tadeusz Apryjas – gitara, Jacek Borowiecki – cajon, Ada Kwaśniewicz – skrzypce, Aldona Trybulec – altówka, Karolina Drwięga – altówka, Jacek Bielecki – wiolonczela

Marek Piekarczyk jest wokalistą, autorem tekstów i muzyki. Brał udział w nagraniu i wydaniu przeszło 25 płyt długogrających oraz wielu singli i kaset audio – video w Polsce i w innych krajach świata.

Wraz z zespołem TSA i solowo, zaśpiewał na przeszło 2700 koncertach w Polsce, USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czechach, Sło- wacji, Rosji, Francji, Finlandii, Litwie i Niemczech.

W latach 1986-1999 współpracował z Teatrem Muzycznym w Gdyni, gdzie grał tytułową rolę w rock-operze “Jesus Christ Super Star “. Wystąpił w przeszło 100 spektaklach w Polsce i USA, Kanadzie, Finlandii i Rosji. Zawsze z wielkim powodzeniem.

W kwietniu 2004 roku ukazało się premierowe wydawnictwo TSA, “Proceder”. W 2007.

roku ukazało się wydawnictwo “YUGOPOLIS”, na której dwie piosenki “Gdzie jest nasza polskich Miłość” i “Czy pamiętasz?” i “Nieuchwytna” do własnych tekstów nagrał M. Piekarczyk.

24. października 2009 roku ukazała się solowa płyta Marka Piekarczyka “Źródło”.
Teledysk promujący płytę został nakręcony na Syberii na zamarzniętym jeziorze Bajkał.

Marek Piekarczyk bierze udział w wielu projektach charytatywnych: Nagrał m.in. piosenkę “Wspomnienie” na płycie “Cudowny świat” dla Fundacji im. Profesora Religi.

W roku 2013, rozpoczął współpracę z programem TVP2 – “The Voice of Poland” jako jeden z trenerów – później, w 2019. roku wziął udział w “The Voice Senior”. Obecnie, wrócił do “The Voice of Poland” (12. i 13. edycja).

W listopadzie 2014, ukazała się jego autobiograficzna książka pt “Zwierzenia Kontestatora”, której nakład został sprzedany i cieszy się wciąż dużą popularnością.

W 2018 roku zakończył współpracę z zespołem TSA, do którego wrócił w lipcu 2021 roku. Obecnie, M.P. koncertuje ze swoim projektem “Marek Piekarczyk Akustycznie”, oraz w wydarzeniu muzycznym, “Kazania Świętokrzyskie” razem z Józefem Skrzekiem, Atymosem Apostolisem i Prawosławnym Chórem “Oktoich”.

16. kwietnia 2016 roku, na Stadionie Miejskim w Poznaniu, odbyło się przedstawienie Rock-Opery: “Jesus Christ SuperStar” z okazji 1050. rocznicy Chrztu Polski z udziałem Marka Piekarczyka w roli głównej dla 34 tysięcznej widowni.

Od kilku lat, co niedzielę Marek prowadził swoją audycję radiową w RMFFM pt: “Marek Piekarczyk – Buntownik z wyboru”, obecnie: “Rock&roll’owa Historia Świata”, razem z Marcinem Jędrychem.

Występuje też z innymi, nowymi projektami: “Klenczon – poemat rockowy”, “10 Kroków”, “Marek Piekarczyk Symfonicznie” “Violki i Głosy”. “Akustycznie – smyczkowo” oraz solowo w największych wydarzeniach koncertowych estradowych i telewizyjnych.

Marek nawiązał ścisłą współpracę artystyczną z krakowskim Teatrem Groteska gdzie gra koncerty i komponuje Muzykę do spektakli tam wystawianych.

https://www.facebook.com/events/724462812506689/

Data

paź 12 2023
Zakończone!

Czas

20:00 - 23:00

Lokalizacja

aleja Jana Pawła II 193, 05-250 Radzymin, Polska

Organizator

ScenaCegielnia
ScenaCegielnia
Telefon
+48 22 599 61 52
Email
biuro@scenacegielnia.pl