Marki: Maciej Stuhr: MAM TO WSZYSTKO W STANDUPIE!

**Maciej Stuhr powraca na scenę kabaretową w wielkim stylu!**

Jego najnowszy program, czyli “**Maciej Stuhr: MAM TO WSZYSTKO W STANDUPIE**!”, to humor na najwyższym poziomie, pełen błyskotliwych, inteligentnych spostrzeżeń na temat rzeczywistości.

Czego możemy się spodziewać? Co kryje się za intrygującym tytułem?**Jak to jest mieć wszystko w stand-upie?**

Na pierwszy plan wysuwa się znakomita rozrywka oraz przyjazna i radosna atmosfera, którą jak nikt inny Maciej Stuhr potrafi wytworzyć na scenie i widowni. 30 lat doświadczenia estradowego nie pozostaje bez znaczenia, a jego powrót do zabawy z publicznością jest pełen energii i świeżości.

**Maciej Stuhr, czyli człowiek orkiestra**, który oprócz aktorstwa filmowego i teatralnego upodobał sobie reżyserowanie, pisanie felietonów, działalność dydaktyczną i wiele innych… Jak poradzi sobie w nowej roli? Przekonaj się, kupując **bilety na najnowszy stand-up Macieja Stuhra**!

————————
To wydarzenie zostało utworzone przez portal https://biletyna.pl – w razie pytań prosimy o kontakt: @biletyna.pl lub fb-inquiry@biletyna.pl
This event has been created by https://biletyna.pl – in case of questions please contact us: @biletyna.pl or fb-inquiry@biletyna.pl

https://www.facebook.com/events/369106242385701/

 • 00

  dni

 • 00

  godzin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund

Data

wrz 23 2024

Czas

19:30 - 21:00

Lokalizacja

MCER - Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne

Organizator

biletyna.pl
Email
noreply@facebookmail.com