Mietek Szcześniak “KONCERT ŚWIĄTECZNY” / koncert charytatywny

Ten koncert połączy to, co najlepsze: dobrą muzyką, świąteczną atmosferę i prawdziwą pomoc dla mieszkańca Zielonki. Zapraszamy na charytatywny “Koncert Świąteczny” w wykonaniu wspaniałego artysty Mietka Szcześniaka.

Zielonka dla Grzegorza – koncert charytatywny

W okresie świątecznym łączymy siły! Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce razem z Miastem Zielonka i we współpracy z Fundacją Nowa Zielonka postanowili włączyć się w zbiórkę dla naszego mieszkańca i zorganizować wyjątkowy koncert! Cały dochód ze sprzedaży biletów “cegiełek” zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację pana Grzegorza Klejmenta, który uległ tragicznemu wypadkowi (Więcej o historii Pana Grzegorza poniżej)

Mietek Szcześniak “Koncert Świąteczny”

Mietek Szcześniak to wyjątkowy artysta, którego unikalna muzykalność, ciepły tembr głosu uczyniły go przez wiele lat niezmiennie szanowanym przez szeroką publiczność. W “Koncercie Świątecznym” usłyszmy znane piosenki świąteczne, kolędy, ale nie zabraknie największych przebojów artysty “O niebo lepiej”, “Spoza nas”, “Zaczekam”. Całość stworzy magiczny świąteczny klimat. Artyście będą towarzyszyć wybitni muzycy w składzie:
Paweł Tomaszewski – klawisze
Bartek Jakubiec – gitary
Tomasz Kańtoch – gitara basowa
Grzegorz Kańtoch – perkusja

Kiedy?
16 grudnia, godz. 18:00
Gdzie?
Sala widowiskowa OKiS

BILETY-CEGIEŁKI

Bilety-cegiełki można nabyć wyłącznie stacjonarnie w kasie OKiS
Bilety-cegiełki w cenie: 50 zł
Godziny możliwości nabycia cegiełek w OKiS:
– w kasie OKiS, od poniedziałku do piątku w godz.: 8:00-16:00
– w portierni OKiS (wejście od ul. Słowackiego), od poniedziałku do piątku, w godz. 16:00-20:00

Poznaj historię Pana Grzegorza

Pan Grzegorz Klejment ma 51 lat i do niedawna był pełnym życia i energii człowiekiem. Uwielbiał zwierzęta i podróże, szczególnie wędrówki po górach. Jego pasją była też motoryzacja. Pracował jako operator koparki i wozideł, brał udział w realizacji takich inwestycji, jak budowa metra warszawskiego czy różnych tuneli i wiaduktów. Jako szczęśliwy mąż, z oddaniem opiekował się swoimi trzema ukochanymi córkami: 13-letnią Justyną, 16-letnią Laurą i 19-letnią Amelią.
Wszystko zmieniło się trzy miesiące temu, gdy nasz mieszkaniec uległ wypadkowi w pracy. Z wysokości 4 m nagle spadła na niego 2-metrowa, betonowa belka. W stanie krytycznym trafił do szpitala. Doznał wielu ciężkich urazów, w tym złamania kręgosłupa w trzech miejscach. Lekarze przez wiele dni walczyli o jego życie. Obecnie stan pana Grzegorza jest stabilny, choć nadal przebywa w szpitalu. Na szczęście zaczął już samodzielnie oddychać i odłączono go od respiratora.
Aby poprawić stan zdrowia, nasz mieszkaniec będzie wymagał długotrwałej i kosztownej rehabilitacji. Jego żona sama musi teraz zadbać o utrzymanie rodziny. Najstarsza z trzech córek zrezygnowała z tym roku ze studiów, aby pójść do pracy i wesprzeć finansowo rodzinę oraz leczenie taty.
To wciąż jednak kropla w morzu potrzeb dla tak kosztownego leczenia, jakie czeka pana Grzegorza. Rodzina utworzyła zbiórkę pieniędzy na portalach siepomaga.pl i pomagam.pl

Jak wesprzeć Pana Grzegorza?

Przed koncertem, przy wejściu do sali widowiskowej, zostanie ustawiona również puszka, do której będzie można wrzucić datki, które zasilą leczenie i rehabilitację pana Grzegorza. Wsparcie dla chorego mieszkańca Zielonki można też przekazać, wpłacając darowiznę na konto Fundacji Nowa Zielonka:
22 1090 2590 0000 0001 4983 9187
Zachęcamy do udziału w koncercie i do pomocy Panu Grzegorzowi.

https://www.facebook.com/events/684634757131068/

Data

gru 16 2023
Zakończone!

Czas

18:00 - 21:00

Lokalizacja

Łukasińskiego 1/3 05-220 Zielonka, Poland

Organizator

Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce
Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce
Telefon
22 771 90 70
Email
okis@zielonka.pl