Nauka automasażu dla Mam + Animacje dla dzieci w Family Spot Zielonka – Kolejowa 11

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą wziąć kilka głębszych oddechów, rozluźnić barki i kark, poruszać ramionami, zrelaksować różne obszary twarzy – po to, by odczuć więcej zdrowia, lekkości i przyjemności w ciele, a także doświadczyć poprawy nastroju i uspokoić umysł.
Warsztaty odbędą się 4 listopada w godzinach: 10-12

Udział bezpłatny
Liczba miejsc ograniczona
Miejsce: Kolejowa 11
Zapisy: https://forms.office.com/r/zh2wzhbnQ8

UWAGA!
W czasie warsztatu przewidziana jest oddzielna animacja dla dzieci, w przypadku zgłoszenia się przynajmniej 5 chętnych.

Co dokładnie będziemy robili?
Po pierwsze: porozmawiamy o zdrowym i wydajnym oddechu, a także o oddechu, która ma moc uspokajania nas.
Po drugie: wykonamy kilka prostych ćwiczeń rozluźniających, które uwalniają napięcia z okolicy barków, karku i głowy. Będą to ćwiczenia nie wymagające sprawności ani specjalnego stroju, takie, które mogą nam towarzyszyć na co dzień, a wykonywać je możemy nawet w miejscach publicznych.
Po trzecie: rozluźnimy twarz prostymi technikami automasażu, po to, by przynieść ulgę tym obszarom, które najczęściej gromadzą napięcia, czyli np. okolicom: oczu, ust i brody, czoła, stawów skroniowo-żuchwowych. Osobom zainteresowanym praktyką automasażową zalecamy uczestniczenie w warsztatach bez makijażu.

Nasze napięcia fizyczne i psychiczne są ze sobą bardzo powiązane, dlatego warto poznać kilka prostych narzędzi do odprężania ciała, które mogą skutkować ogólną poprawą samopoczucia.
Polecamy to spotkanie zwłaszcza tym z Państwa, którzy z powodu stresu, pośpiechu czy wymagającego trybu życia odczuwają dolegliwości w obszarze barków, karku, głowy, twarzy. Jednocześnie równie gorąco zapraszamy osoby, które są zaciekawione wzajemnymi wpływami ciała i umysłu, mają ochotę doświadczać nowych sposobów kontaktowania się ze swoim własnym ciałem bądź lubią doświadczać automasażu czy relaksacji.
Spotkanie poprowadzi Karolina Ruta Adamczyk – nauczycielka masażu, terapeutka pracy z ciałem, edukatorka w obszarze rozwijania relacji z ciałem.
.
.
.
.
.
.
UWAGA!
Udział w wydarzeniu łączy się z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie wizerunku w relacjach zdjęciowych i filmowych z wydarzenia.

Projekt realizowany dzięki dofinansowaniu w ramach konkursu “Po pierwsze
Rodzina!”

https://www.facebook.com/events/880529303135399/

Data

lis 04 2023
Zakończone!

Czas

10:00 - 12:00

Lokalizacja

Kolejowa 11

Organizator

Kolejowa 11
Kolejowa 11
Telefon
537 389 524
Email
kolejowa11@zielonka.pl