Noc Bibliotek

Zapraszamy całe rodziny na “Noc w Bibliotece”, która odbędzie się w sobotę 7 października 2023 r. w Bibliotece w Radzyminie.

W programie:

Występ Magika Konrada
Familijne show Konrada Modzelewskiego to połączenie magii i komedii.
Konrad zadziwia sztuczkami, a jednocześnie ciągle rozmawia z dziećmi, zasypuje je żartami, zagadkami i zaklęciami. A do tego prosi o pomoc w czarowaniu – zaprasza na scenę małych asystentów wybieranych spośród publiczności. 🙂 Występ zawsze odbywa się w przyjaznej i wesołej atmosferze, a Konrad swe sztuki prezentuje w prosty i czytelny sposób.

Dzień: 7 października
Godz. 20:00 – 20:50
Miejsce: Miejska Sala Koncertowa

Wstęp wolny!

Seans Filmowy: Moja mama Gorylica “Moja mama Gorylica” (2021, reż. Linda Hambäck, Szwecja, Norwegia, Dania) to animowana adaptacja znanej w Polsce książki Fridy Nilsson. Film o miłości, inności, empatii i trosce o słabszych.

Historia opowiada o małej Jonnie mieszkającej w domu dziecka, którą pewnego dnia adoptuje gorylica. Jonna początkowo obawia się dziwnej, nietypowej mamy, ale szybko odkrywa, że łączy ich wielka więź. Tymczasem inne dzieci chcą bohaterkę uratować, a w sprawę mieszają się też lokalne władze, które mają własne plany dotyczące domu dziecka.

Film familijny dla dzieci 5+.

Dzień: 7 października
Godz. 21:00 – 22:30
Miejsce: Miejska Sala Koncertowa

Wstęp wolny!

https://www.facebook.com/events/701204331511283/

Data

paź 07 2023
Zakończone!

Czas

20:00 - 22:30

Lokalizacja

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Radzymin

Organizator

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Radzymin
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Radzymin
Telefon
797 054 664
Email
biuro@bibliotekaradzymin.pl